Aktualności

2021-10-04

Udany Salezjański Jesienny Turniej Tenisa Stołowego

fotoDnia 02.10.2021r. w Sobotę odbył się Salezjański Jesienny Turniej Tenisa Stołowego w dwóch kategoriach.    W miłej atmosferze odbyły się zawody i znowu Krzyś Wrona stanął na pierwszym miejscu sięgając po złoty medal tym razem w kategorii szkoła podstawowa klasy młodsze 1-6. Na najwyższym pierwszym miejscu w starszych klasach stanął nasz wychowanek Dominik Borcuch, obecnie reprezentujący barwy Optimy Lublin. Wszystkim gratuluje serdecznie i zapraszam z nami na kolejne turni ...Więcej

2021-09-22

XXIX Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej w Suwałkach - Tenis Stołowy

fotoSuwałki - miasto zimne i mokre ale dla nas było "pogodne" bo zdobyliśmy 6 medali: 1 złoty, 2 srebrne, 3 brązowe. Mistrzem Polski Młodzieży Salezjańskiej został w kategorii najmłodszej C Damian Ożga, drugi był Michał Kiełbasa a trzeci Krzysztof Wrona. W kategorii najstarszej A 3 miejsce zajął Maciej Małyszek. Gry podwójne: Kategoria B - 3 miejsce Jakub Konieczko/Mikołaj Strojek. Kategoria C - 2 miejsce Damian Ożga/Ignacy Krysa. Wszystkim gratuluje serdecznie i do zobaczenia w przyszłym ro ...Więcej

2021-08-26

TENIS STOŁOWY - ZAPRASZAMY

fotoTreningi dla grupy początkującej - Wtorki od godz. 17:30 do 19:30 i Czwartki od godz. 17:00 do 19:00 Treningi dla grupy zaawansowanej - Poniedziałki i piątki od godz. 17:00 do godz. 19:00, Środy od godz. 17:30 do godz. 19:30 ZAPRASZAMY NOWYCH ADEPTÓW TENISA STOŁOWEGO Z MŁODSZYCH KLAS SZKÓŁ PODSTAWOWYCH Zapisy pod nr tel. 609-227-620 Więcej

2021-06-08

Trzy medale z GP LZS w tenisie stołowym!

fotoW miejscowości Niedźwiada dnia 5 Czerwca 2021r. wystąpiło 7 naszych młodzików i 2 juniorów - Mateusz Ostrowski, Jakub Konieczko, Mikołaj Strojek, Damian Ożga, Wiktor Paradowski, Ignacy Krysa, Michał Kiełbasa, Mariusz Watrakiewicz i Maciej Małyszek. Przywieźliśmy 3 medale. Kategoria Junior - II miejsce zajął Maciej Małyszek, IV miejsce Mariusz Watrakiewicz. Kategoria Młodzik - I miejsce zajął Jakub Konieczko, III miejsce Mikołaj Strojek, IV miejsce Mateusz Ostrowski.     ...Więcej

2020-09-20

XXVIII Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej w Lublinie. Tenis stołowy

fotoW sobotę 19 września 2020r. rozegrał się turniej główny tenisa stołowego Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Salezjańskiej w Lublinie, którego byliśmy organizatorami. Zdobyliśmy 11 medali. Jestem bardzo zadowolony z występów moich podopiecznych. W tym roku ilością medali zrównał się z nami Płock i to poraz pierwszy od kilku lat nie jesteśmy już na czele sami. Widać ogromną pracę w Salosie Płock i Konarzyny oraz goni nas Piotrków Trybunalski. To cieszy że t ...Więcej