Sezon 2018-2019

Lp Data Miejsce Klasa Pomiędzy
Wynik
rozgrywek

1-3

15-16.09.

2018

Kraków

kat. "B"

Ogólnopolskie

Igrzyska

Młodzieży

Salezjańskiej

SALOS Lublin -

SALOS CORTILE Kielce

SALOS Ełk I

SALOS  Ełk II

0:2

2:0

3:0

(16:25, 18:25)

(25:9, 25:15)

(25:7, 25:10, 25:11)

Kocińska, Majewska, Grondek, Górska, Więckiewicz, Karasińska >libero Krysa>Oświata-Grzęda

4-6

16-17.09.

2018

Kraków

kat. "C"

Ogólnopolskie

Igrzyska

Młodzieży

Salezjańskiej
SALOS Lublin -

SALOS Staniątki

SALOS Ełk

SALOS CORTILE Kielce

2:0

1:2

2:0

(15:3, 15:11)

(15:11, 4:15, 4:11)

(25:11, 25:17)

Skrzypek, Maciążek, Bambuch, Mrozek . Krasa, Kropiewicz, Rybczyńska

7-9

29.09.

2018

Lublin I turniej młodziczek SALOS Lublin -

MIĘDZYRZECKA TRÓJKA I

MKS II LO TEMPO Chełm

ATOMIC  Zamość

0:2

0:2

2:1

(15:25, 15:25)

(11:25, 10:25)

(25:17, 20:25, 15:4)

Skrzypek, Maciążek, Mrozek, Fajgielska, Oświata-Grzęda, Krysa-kapitan > Bambuch, Rybczyńska, Kropiewicz, Krasa, Dyrka

10-

12

30.09.

2018

Lublin I turniej młodziczek SALOS Lublin -

TOMASOVIA II

TPS II Lublin

JAGIELLOŃCZYK II Biała Podlaska

2:0

2:0

0:2

(25:11, 25:7)

(25:18, 25:11)

(15:25, 15:25)

Skrzypek, Maciążek, Mrozek, Fajgielska, Oświata-Grzęda, Krysa-kapitan > Bambuch, Rybczyńska, Kropiewicz

13-

14

06.10.

2018

Biała

Podlaska

Liga

Wojewódzka

Kadetek

SZÓSTKA B. Podlaska

JAGIELLOŃCZYK B. P.

-
SALOS Lublin

3:0

3:0

(25:18, 25:14, 25:21)

(25:16, 25:14, 25:11)

Kocińska, Majewska, Grondek, Górska, Więckiewicz, Karasińska >libero, Pyc > Olszewska, Skrzypek
15

13.10.

2018
Lublin

Liga Wojewódzka

Kadetek

SALOS Lublin -
MIĘDZYRZECKA TRÓJKA 3:0 (25:23, 25:9, 25:17)
Majewska, Grondek, Olszewska, Więckiewicz, Karasińska,Górska >libero Krysa> IKocińska, Skrzypek, Mitura
16

20.10.

2018
Lublin

Liga Wojewódzka

Kadetek

MKS IILO/TEMPO Chełm -
SALOS  Lublin 1:3 (25:14, 13:25, 16:25, 24:26)
Olszewska, Majewska, Górska, Więckiewicz, Karasińska, Kocińska >libero Krysa> Pyc, Skrzypek
17

21.10.

2018

Lublin

ALPS

I liga

SALOS  Lublin
-
NAUCZYCIELKI 3:0
(25:19, 25:18, 25:15)
Tomaszewska, Węglińska, Kochanowska, Umińska, Zakościelna, Skrzypczak >libero Wawerska P> Zychowicz, Kukuryk

18

-20

28.10.

2018

Biała

Podlaska

II  turniej młodziczek SALOS Lublin -

JAGIELLOŃCZYK III B. Podlaska

TPS II Lublin

JAGIELLOŃCZYK III B. Podlas

2:0

0:2

0:2

(25:13, 25:22)

(10:25, 22:25)

(14:25, 16:25)

Stypuła, Mrozek, Maciążek, Oświata-Grzęda, Krysa, Skrzypek >libero Bratyczak> Rybczyńska, Kropiewicz,Bambuch

21

04.11.
2018
Lublin

ALPS

I liga

SALOS Lublin -

POLITECHNIKA Lubelska

3:0

(25:20, 25:11, 25:12)

Tomaszewska, Węglińska, Kochanowska, Umińska, Zakościelna, Skrzypczak >libero Wawerska P> Zychowicz, Kukuryk
22

10.11.

2018

Lublin

Liga

kadetek

SALOS  Lublin -
SZÓSTKA Biała Podlaska 3:0 (25:17, 25:11, 25:11)
Idt, Kukuryk, Skrzypczak, Tomaszewska, Górska, Kocińska .libero Paszt> Pałys
33-36

28.12

2017
Lublin

Turniej

Gwiazdkowy

SALOS Lublin
-

JAGIELLOŃCZYK I

TPS II Lublin

JAGIELLOŃCZYK II

AVIA II Świdnik

2:0

2:0

2:0

2:0

(25:11, 25:11)

(25:12, 25:8)

(25:13, 25:9)

(25:16, 25:10)

Majewska, Grondek, Karasińska, Więckiewicz, Górska, Kocińska >libero Krysa. Skrzypek

37

29.12.

2017

Lublin

Turniej

Gwiazdkowy

SALOS Lublin -
JAGIELLOŃCZYK  I Biała Podl. 2:0
(25:14, 25:23)
Majewska, Grondek, Karasińska, Więckiewicz, Krysa, Górska >Skrzypek
38

07.01.

2018

Lublin

Liga

juniorek

TPS Lublin -
SALOS  Lublin 3:0 (25:18, 25:21, 25:22)
Kochanowska, Skrzypczak, Umińska, Stefanowska, Wawerska D, Tomaszewska >libero Wawerska P> Zakościelna, Kukuryk, Paszt, Zychowicz
39

14.01.

2018

Tomaszów

Liga

juniorek

TOMASOVIA -
SALOS Lublin 3:1
(25:13, 25:21, 20:25, 25:16)
Węglińska,Skrzypczak, Umińska, Stefanowska, Wawerska D, Tomaszewska >libero Wawerska P> Kochanowska, Kukuryk, Paszt, Zychowicz
40

19.01.

2018

Lublin sparring As Akfon Lublin -
SALOS Lublin 0:4
( 21:25, 16:25, 18:25, 15:25)
Węglińska,Skrzypczak, Umińska, Stefanowska, Kochanowska, Tomaszewska >libero Wawerska P> Zychowicz, Zakościelna
41

21.01.

2018
Lublin

Liga

juniorek

SALOS Lublin -
TPS  Lublin
0:3
( 22:25, 19:25, 18:25)
Węglińska,Skrzypczak, Umińska, Stefanowska, Wawerska D, Tomaszewska >libero Wawerska P> Kochanowska, Kukuryk, Paszt, Zychowicz, Zakościelna
42

17.02.

2018

Chełm

Liga

kadetek

TEMPO  Chełm -
SALOS Lublin 3 : 1
(19:25, 25:15, 25:20, 25:22)
Grondek, Więckiewicz, Tomaszewska, Górska, Skrzypczak, Paszt >libero Pyc> Kocińska
43-45

24.02.

2018

Kraśnik

III  turniej młodziczek SALOS Lublin -

AVIA III Świdnik

TOMASOVIA II

JAGIELLOŃCZYK I Biała Podlaska

2:0

2:0

2:0

(25:8, 25:5)

(25:13, 25:20)

(25:11, 25:11)

Jaworska, Grondek, Górska, Więckiewicz, Majewska, Kocińska >libero Krysa> Gołębiowska, Skrzypek
46-47

25.02.

2018
Kraśnik III  turniej młodziczek SALOS Lublin -

TPS II Lublin

TOMASOVIA II

2:0

2:0

(25:16, 25:9)

(25:15, 25:7)

Jaworska, Grondek, Górska, Więckiewicz, Majewska, Kocińska >libero Krysa> Zugaj, Gołębiowska, Skrzypek
48

03.03.

2018

Lublin

Liga

kadetek

SALOS  Lublin -
TEMPO  Chełm 3:0
(25:18, 25:21, 25:20)
Więckiewicz, Tomaszewska, Grondek, Skrzypczak, Paszt, Kukuryk >libero Pyc> Kocińska, Górska
49-50

17.03.

2018

Niepołomice

Inspektorialne

Igrzyska

Salezjańskie "B"

SALOS Lublin -

SALOS Kielce

SALOS Kielce

0:2

1:2

(22:25, 16:25)

(18:25, 25:17, 12:15)

Zugaj, Grondek, Górska, Więckiewicz, Kocińska, Karasińska >libero Krysa> Majewska, Gołębiowska
51-54

17.03.

2018

Niepołomice

Inspektorialne

Igrzyska

Salezjańskie

kat. "C"

 

SALOS Lublin
-

SALOS Kielce

SALOS Kielce

SALOS Kraków

SALOS Kraków

2:0

2:0

2:0

2:0

(25:23, 25:20)

(25:19, 25:17)

(25:5, 25:6)

(25:4, 25:10)

Skrzypek, Maciążek, Dyrka, Kropiewicz - Chyrchel, Rybczyńska
55-57

24.03.

2018

Świdnik

IV  turniej młodziczek

SALOS Lublin
-

SZÓSTKA Białą Podlaska

MKS Kraśnik

TOMASOVIA I

0:2

2:0

2:0

(22:25, 16:25)

(25:22, 25:20)

(25:18, 25:15)

Majewska,  Karasińska, Więckiewicz, Górska, Kocińska, Jaworska >libero Krysa> Zugaj, Gołębiowska
58-59

25.03.

2018

Świdnik
IV  turniej młodziczek SALOS  Lublin
-

AVIA  I  Świdnik

UKS II LO/TEMPO Chełm

0:2

1:2

(15:25, 10:25)

(25:22, 23:25, 12:15)

Majewska,  Karasińska, Więckiewicz, Górska, Kocińska, Jaworska >libero Krysa> Zugaj, Gołębiowska
60-61

14.04.

2018

Lublin

Puchar Polski

(juniorki)

SALOS Lublin -

Pogoń Jagienka Lublin

As Akfon Lublin

2:0

3:1

v.o.

(11:25, 25:12, 25:10, 25:18)

Tomaszewska, Węglińska, Skrzypczak, Umińska, Zakościelna, Wawerska D >libero Wawerska P> Paszt, Zychowicz, Kukuryk
62-66

29.04 - 02.05.

2018

Kraków

Światowe

Igrzyska Młodzieży

Salezjańskiej

( kat. A )

SALOS Lublin -

ARTISPORT Lizbona (Portugalia)

SALOS EŁK

DON BOSCO Zagrzeb (Chorwacja)

SALOS Suwałki

SLOS Ełk

2:0

2:1

2:0

2:0

2:0

(25:6, 25:10)

(22:25, 25:15, 15:8)

(25:14, 25:12)

(25:18, 25:11)

(25:11, 25:14)

Tomaszewska, Węglińska, Skrzypczak, Umińska, Zakościelna, Wawerska D >libero Wawerska P> Paszt, Zychowicz, Kukuryk

67-72

29.04 - 02.05.

2018

Kraków

Światowe

Igrzyska Młodzieży

Salezjańskiej

( kat. B )
SALOS Lublin -

EL PINNTIO MAJADAHONDA 3 Madryt

LAIGUEGLIA PGS VOLLEY Alassio (Włochy)

EL PINNTIO MAJADAHONDA 1 Madryt

SALOS Nowa Ruda

DON BOSCO Haacht (Belgia)

ARTISPORT Lizbona (Portugalia)

2:0

0:2

2:0

0:2

0:2

2:0

(25:6, 25:5)

(16:25, 24:26)

(25:11, 25:9)

(15:25, 16:25)

(23:25, 22:25)

(25:5, 25:7)

Jaworska, Grondek, Olszewska, Więckiewicz, Górska, Kocińska >libero Krysa> Majewska, Pyc, Gołębiowska

1