Sezon 2017-2018

Wyniki meczy w sezonie 2017-2018

Lp Data Miejsce Klasa Pomiędzy
Wynik
rozgrywek
1

19.08.

2017

Siemiatycze

Sparring

(juniorki)

SALOS Lublin

- DANEX Siemiatycze 3:0 (25:10, 26:24, 25:22)
Paszt, Góra, Skrzypczak, Umińska, Stefanowska, Wawerska D >libero Wawerska P> Zychowicz, Zakościelna, Pałys, Olszewska, 
2

21.08.

2017

Siemiatycze

Sparring

(młodziczki)
SALOS Lublin - DANEX Siemiatycze 3:0 (25:21, 25:18, 25:18)
Zugaj, Grondek, Nurzyńska, Więckiewicz, Górska, Pyc >libero Olejnik, Podsiadła> Majewska, Klimek, Skrzypek, Fajgielska, Dzięsław, Kańczugowska, Oświata-Grzęda

3-4

 

01.09.

2017

Kozienice

"Kozienice z energią"

(młodziczki)
SALOS Lublin -

PIĄTKA Sandomierz

SPARTA Grodzisk Maz.

2:0

2:0

(25:23, 25:7)

(25:18, 25:7)

Zugaj, Grondek, Karasińska, Więckiewicz, Górska, Kocińska >libero Olejnik> Majewska, Klimek, Dzięsław, Oświata-Grzęda

5-7

 

02.09.

2017

Kozienice

"Kozienice z energią"

( młodziczki)
SALOS Lublin 
-

SKIER-VIS Skierniewice

WRZOS Międzyborów

GEPARD Wierzbica

2:0

2:1

2:0

(25:18, 26:24 )

(22:25, 25:19, 15:13)

(25:7, 25:11)

Zugaj, Grondek, Karasińska, Więckiewicz, Górska, Kocińska >libero Olejnik> Majewska, Klimek, Dzięsław, Oświata-Grzęda
8

03.09.

2017

Kozienice

"Kozienice z energią"

(młodziczki)
SALOS Lublin - WRZOS Międzyborów 1:2 (25:23, 15:25, 9:25)
Zugaj, Grondek, Karasińska, Więckiewicz, Górska, Kocińska >libero Olejnik> Majewska, Klimek, Dzięsław, Oświata-Grzęda

9-

11

16-17.09.

2017

Kraków

kat. "A"

Ogólnopolskie

Igrzyska

Młodzieży

Salezjańskiej

SALOS Lublin -

SALOS Suwałki

SALOS PIAST Kraków

SALOS  Ełk

2:0

2:0

2:0

(25:21, 25:8)

(25:9, 25:7)

(25:14, 25:13)

Paszt, Góra, Skrzypczak, Umińska, Stefanowska, Wawerska D >libero Wawerska P> Zychowicz, Zakościelna

12-

14

16-17.09.

2017

Kraków

kat. "C"

Ogólnopolskie

Igrzyska

Młodzieży

Salezjańskiej
SALOS Lublin -

SALOS Ełk

SALOS Nowa Ruda

SALOS Łódź Wodna

0:2

2:1

0:2

(20:25, 11:25)

25:18, 18:25, 15:13)

(15:25, 11:25)

Fajgielska, Dzięsław, Skrzypek, Oświata-Grzęda

15-18

30.09.

2017

Lublin I turniej młodziczek SALOS Lublin -

MKS III Kraśnik

TOMASOVIA I

TPS I Lublin

SZÓSTKA B. Podl.

2:0

0:2

2:1

2:1

(25:4, 25:2)

(23:25, 14:25)

(25:18, 22:25, 15:11)

(25:27, 25:18, 17:15)

Zugaj, Grondek, Karasińska, Więckiewicz, Górska, Kocińska >libero Krysa> Majewska, Winnicka, Fajgielska

19-20

01.10.

2017

Lublin I turniej młodziczek SALOS Lublin -

TOMASOVIA I

MKS I  Kraśnik

2:0

1:2

(25:22, 25:14)

(25:13, 14:25, 9:15)

Zugaj, Grondek, Karasińska, Więckiewicz, Górska, Kocińska >libero Krysa> Majewska, Winnicka, Fajgielska
21

07.10.

2017

Tomaszów

Liga

Kadetek

TOMASOVIA -
SALOS Lublin 3:1
(25:17, 25:19, 17:25, 25:17)
Góra, Skrzypczak, Tomaszewska, Kukuryk, Kocińska, Paszt >libero Górska> Idt, Pałys
22

21.10.

2017
Kraśnik

Liga

Kadetek

MKS Kraśnik -
SALOS Lublin 1:3 (18:25, 25:21, 22:25, 15:25)
Grondek, Skrzypczak, Tomaszewska, Kukuryk, Więckiewicz, Paszt >libero Górska> Idt, Pyc
23

28.10.

2017
Lublin

Liga

Kadetek

SALOS Lublin -
TPS  Lublin 1:3 (21:25, 26:24, 18:25, 8:25)
Kukuryk, Skrzypczak, Tomaszewska, Górska, Więckiewicz, Paszt >libero Pyc>Kocińska, Idt, Pałys
24

05.11.

2017

Lublin

Liga

Juniorek

SALOS  Lublin
-
TOMASOVIA 3:0
(25:23, 25:15, 25:16)
Kochanowska, Skrzypczak, Umińska, Stefanowska, Wawerska D, Tomaszewska >libero Wawerska P> Zakościelna, Kukuryk, Grondek
25

11.11.

2017
Lublin

Liga

Kadetek

SALOS Lublin -
TOMASOVIA 3:0
(25:21, 25:20, 25:12)
Góra, Skrzypczak, Tomaszewska, Kukuryk, Więckiewicz, Paszt >libero Górska> Idt, Pałys, Grondek
26

24.11.

2017

Lublin

Liga

Kadetek

SALOS Lublin
MKS Kraśnik 3: 1
(25:23, 25:23, 23:25, 27:25)
Grondek, Skrzypczak, Tomaszewska, Kukuryk, Więckiewicz, Paszt >libero Górska> Kocińska, Idt, Pałys
27

26.11.

2017

Lublin

Liga

Juniorek

TPS  Lublin
-
SALOS Lublin 0:0 (165)
r

28

-30

09.12.

2017

Kraśnik
II  turniej młodziczek SALOS Lublin -

DRAGON Wojcieszków

MKS AVIA Świdnik

SZÓSTKA Biała Podlaska

:0

0:

0:0

(24)

(

(

D

31

-32

10.12.
2017
Biłgoraj

Liga

kadetek

SALOS Lublin -

M

M

0:0

0:0

(2)

(

D
19

28.10.

2012

Lublin

Liga

juniorek

SALOS Lublin -
SZÓSTKA Biłgoraj 0:3 (12:25, 19:25, 13:25)
Ś,
20

03.11.

2012
Zamość

Liga

kadetek

ATOMIC Zamość
-
SALOS Lublin 0:3 (19:25, 13:25, 16:25)

K

21

04.11.

2012

Lublin

Sparring

(młodziczki)

SALOS Lublin -
SPARTAN Lublin
5:0
(25:12, 25:19, 25:9, 25:16, 15:9)
M
22

10.11.

2012

Lublin

Liga

kadetek

SALOS Lublin -
MKS Kraśnik 3:0 (25:9, 25:17, 25:20)
Du
23

11.11.

2012

Lublin

Liga

juniorek

SALOS Lublin -
TOMASOVIA 0:3
(20:25, 16:25, 18:25)
Ś
24

17.11.

2012

Biała

Podlaska

II  turniej młodziczek SALOS Lublin -
TOMASOVIA 2:0
( 25:18, 25:18 )
M
25

17.11.

2012

Biała

Podlaska
II  turniej młodziczek SALOS Lublin -
MIĘDZYRZ. TRÓJKA II
2:0
( 25:5:13)
M
26

17.11.

2012

Biała

Podlaska
II  turniej młodziczek SALOS Lublin -
SZÓSTKA B. Podlaska
0:2
(17:25, 21:25)
Ma
27

18.11.

2012

Biała

Podlaska
II  turniej młodziczek SALOS Lublin -
REMIS Świdnik
0:2
(16:25, 11:25)
Ma
28

18.11.

2012

Biała

Podlaska
II  turniej młodziczek SALOS Lublin -
TPS I Lublin
1:2
(20:25, 25:23, 9:15)
Mar
29

18.11.

2012

Biała

Podlaska

Liga

juniorek

SZÓSTKA Biała Podlaska -
SALOS Lublin 3:2
(20:25, 25:20, 25:21, 14:25, 15:10)
Śl
30

24.11.

2012

Lublin

Liga

kadetek

SALOS Lublin -
TOMASOVIA 0:3
(16:25, 20:25, 21:25)
Du
31

25.11.

2012

Lublin

Liga

juniorek

TPS Lublin
-
SALOS Lublin 3:0
(25:22, 25:20, 25:22)
Śl
32

01.12.

2012

Lublin

Liga

kadetek

SOBIESKI  Lublin
-
SALOS Lublin 3:0
(25:18, 25:11, 25:16)
Ko
33

02.12.

2012

Biłgoraj

Liga

juniorek

SZÓSTKA Biłgoraj
-
SALOS Lublin 3:1
(25:16, 25:17, 23:25, 25:16)
Śl
34

08.12.

2012

Lublin

Liga

kadetek

SALOS Lublin -
SZÓSTKA Biłgoraj 0:3
(16:25, 19:25, 22:25)
Dud
35

15.12.

2012

Krasnystaw
III  turniej młodziczek SALOS Lublin - TOMASOVIA
2:0
(25:16, 25:8)
Mar
36

15.12.

2012
Krasnystaw III  turniej młodziczek SALOS Lublin -
SOBIESKI 46 Lublin
2:0 (25:15, 25:9)
Ma
37

15.12.

2012
Krasnystaw III  turniej młodziczek SALOS Lublin -
SZÓSTKA B. Podlaska
0:2
(13:25, 17:25)
Ma
38

16.12.

2012
Krasnystaw III  turniej młodziczek SALOS Lublin -
REMIS Świdnik
0:2 (21:25, 24:26)
M
39

16.12.

2012
Krasnystaw III  turniej młodziczek SALOS Lublin -
TPS I Lublin
1:2 (25:20, 23:25, 5:15)
Ma
40

05.01

2013

Lublin

Liga

juniorek

SALOS Lublin -
TEMPO Chełm
3:0
(25:15, 25:18, 25:15)
Ślu
41

12.01.

2013

Lublin

Liga

kadetek

SALOS Lublin -
ATOMIC Zamość 3:0
(25:13, 25:17, 25:15)
Duoiderek
42

13.01.

2013

Tomaszów

Lub.

Liga

juniorek

TOMASOVIA -
SALOS Lublin 3:0 (25:10, 25:20, 25:19)
Ślu
43

20.01.

2013

Lublin

Liga

juniorek

SALOS Lublin -
TPS  Lublin
0:3
(11:25, 18:25, 15:25)
Śl,
44

27.01.

2013

Lublin

Liga

juniorek

SOBIESKI 46 Lublin -
SALOS Lublin 0:3 (9:25, 9:25, 18:25)
Ślust
45

02.02.

2013

Świdnik
IV  turniej młodziczek SALOS Lublin -
MKS Opole
2:0
( 25:12, 25:14)
MaK.
46

02.02.

2013
Świdnik IV  turniej młodziczek SALOS Lublin -
MIĘDZYRZ. TRÓJKA II 2:0
( 25:11, 25:11)
Mar
47

02.02.

2013
Świdnik IV  turniej młodziczek SALOS Lublin -
SZÓSTKA B. Podlaska 0:2
(11:25, 12:25)
Marca
48

03.02.

2013
Świdnik IV  turniej młodziczek SALOS Lublin -
TPS I Lublin
0:2
(22:25, 17:25)
Ma,
49

03.02.

2013
Świdnik IV  turniej młodziczek SALOS Lublin -
REMIS Świdnik
0:2
( 17:25, 14:25)
Marciak
50

03.02.

2013
Lublin

Liga

juniorek

SALOS Lublin -
SZÓSTKA B. Podlaska 3:0
(25:22, 25:12, 25:23)
Ślu
51

02.03.

2013

Lublin

Liga

kadetek

SALOS Lublin -
TPS  II  Lublin
3:1
(25:12, 25:14, 21:25, 25:16)
Du
52

03.03.

2013

Chełm

Liga

kadetek

TEMPO Chełm
-
SALOS Lublin 1:3
(9:25, 12:25, 25:23, 16:25)
Du
53

10.03.

2013

Lublin

Liga

kadetek

SALOS Lublin -
TEMPO Chełm 3:1 (26:24, 23:25, 25:17, 25:12)
Duda
54

13.04.

2013

Lublin

Liga

kadetek

TPS  II  Lublin -
SALOS Lublin 1:3
(17:25, 21:25, 25:22, 11:25)
Św
55

13.04.

2013

Kłaj

Turniej Żubra

(1997-98)

SALOS Lublin - SALOS Staniątki 2:1
(27:25,21:25, 15:13)
Marc
6

13.04.

2013

Kłaj

Turniej Żubra

(1997-98)

SALOS Lublin - MKS MOS Wieliczka
2:0
(28:26, 25:13)
Ma
7

13.04.

2013

Kłaj

Turniej Żubra

(1997-98)

SALOS Lublin - SALOS PIAST Kraków
2:0 (25:22, 25:21)
Ma
58

13.04.

2013

Kłaj

Turniej Żubra

(1997-98)

SALOS Lublin - ISKRY  Grybów
0:2
(22:25, 16:25)
Ma
59

13.04.

2013

Kłaj

Turniej Żubra

(1997-98)

SALOS Lublin - SALOS Staniątki 2:1 (16:25, 25:22, 15:10)
Marska
60

11.05.

2013

Kraków

Ins. Igrz. Sal.

kat.  A

SALOS Lublin - SALOS Oświęcim 2:0 (21:6, 21:4)
Dudek,
61

11.05.

2013
Kraków

Ins. Igrz. Sal.

kat.  A
SALOS Lublin - SALOS Kielce 2:0 (21:18, 21:14)
Dudwna,
62

11.05.

2013
Kraków

Ins. Igrz. Sal.

kat.  A
SALOS Lublin - SALOS Kraków 2:0 (21:14, 21:9)
Dude
63

11.05.

2013
Kraków

Ins. Igrz. Sal.

kat.  A
SALOS Lublin - SALOS PIAST Kraków 2:0 (21:16, 21:13)
Du
64

11.05.

2013
Kraków

Ins. Igrz. Sal.

kat.  B
SALOS Lublin - SALOS Kielce 2:0 (21:4, 21:15)
Ma
65

11.05.

2013
Kraków

Ins. Igrz. Sal.

kat.  B
SALOS Lublin - SALOS Kraków 2:0 (21:15, 21:10)
Mar
66

11.05.

2013
Kraków

Ins. Igrz. Sal.

kat.  B
SALOS Lublin - SALOS PIAST Kraków 2:0 (21:13, 21:6)
Marc
67

11.05.

2013
Kraków

Ins. Igrz. Sal.

kat.  B
SALOS Lublin - SALOS Staniątki 2:1 (21:10, 20:22, 15:8)
Marta

 

Rozegrane

mecze

Wygrane

mecze

Przegrane

mecze

Wygrane

sety

Przegrane

sety

26
19
7

48

20

 

 

 

1