Sezon 2017-2018

Wyniki meczy w sezonie 2017-2018

Lp Data Miejsce Klasa Pomiędzy
Wynik
rozgrywek
1

19.08.

2017

Siemiatycze

Sparring

(juniorki)

SALOS Lublin

- DANEX Siemiatycze 3:0 (25:10, 26:24, 25:22)
Paszt, Góra, Skrzypczak, Umińska, Stefanowska, Wawerska D >libero Wawerska P> Zychowicz, Zakościelna, Pałys, Olszewska, 
2

21.08.

2017

Siemiatycze

Sparring

(młodziczki)
SALOS Lublin - DANEX Siemiatycze 3:0 (25:21, 25:18, 25:18)
Zugaj, Grondek, Nurzyńska, Więckiewicz, Górska, Pyc >libero Olejnik, Podsiadła> Majewska, Klimek, Skrzypek, Fajgielska, Dzięsław, Kańczugowska, Oświata-Grzęda

3-4

 

01.09.

2017

Kozienice

"Kozienice z energią"

(młodziczki)
SALOS Lublin -

PIĄTKA Sandomierz

SPARTA Grodzisk Maz.

2:0

2:0

(25:23, 25:7)

(25:18, 25:7)

Zugaj, Grondek, Karasińska, Więckiewicz, Górska, Kocińska >libero Olejnik> Majewska, Klimek, Dzięsław, Oświata-Grzęda

5-7

 

02.09.

2017

Kozienice

"Kozienice z energią"

( młodziczki)
SALOS Lublin 
-

SKIER-VIS Skierniewice

WRZOS Międzyborów

GEPARD Wierzbica

2:0

2:1

2:0

(25:18, 26:24 )

(22:25, 25:19, 15:13)

(25:7, 25:11)

Zugaj, Grondek, Karasińska, Więckiewicz, Górska, Kocińska >libero Olejnik> Majewska, Klimek, Dzięsław, Oświata-Grzęda
8

03.09.

2017

Kozienice

"Kozienice z energią"

(młodziczki)
SALOS Lublin - WRZOS Międzyborów 1:2 (25:23, 15:25, 9:25)
Zugaj, Grondek, Karasińska, Więckiewicz, Górska, Kocińska >libero Olejnik> Majewska, Klimek, Dzięsław, Oświata-Grzęda

9-11

16-17.09.

2017

Kraków

kat. "A"

Ogólnopolskie

Igrzyska

Młodzieży

Salezjańskiej

SALOS Lublin -

SALOS Suwałki

SALOS PIAST Kraków

SALOS  Ełk

2:0

2:0

2:0

(25:21, 25:8)

(25:9, 25:7)

(25:14, 25:13)

Paszt, Góra, Skrzypczak, Umińska, Stefanowska, Wawerska D >libero Wawerska P> Zychowicz, Zakościelna

12-14

16-17.09.

2017

Kraków

kat. "C"

Ogólnopolskie

Igrzyska

Młodzieży

Salezjańskiej
SALOS Lublin -

SALOS Ełk

SALOS Nowa Ruda

SALOS Łódź Wodna

0:2

2:1

0:2

(20:25, 11:25)

25:18, 18:25, 15:13)

(15:25, 11:25)

Fajgielska, Dzięsław, Skrzypek, Oświata-Grzęda

15-18

30.09.

2017

Lublin I turniej młodziczek SALOS Lublin -

MKS III Kraśnik

TOMASOVIA I

TPS I Lublin

SZÓSTKA B. Podl.

2:0

0:2

2:1

2:1

(25:4, 25:2)

(23:25, 14:25)

(25:18, 22:25, 15:11)

(25:27, 25:18, 17:15)

Zugaj, Grondek, Karasińska, Więckiewicz, Górska, Kocińska >libero Krysa> Majewska, Winnicka, Fajgielska

19-20

01.10.

2017

Lublin I turniej młodziczek SALOS Lublin -

TOMASOVIA I

MKS I  Kraśnik

2:0

1:2

(25:22, 25:14)

(25:13, 14:25, 9:15)

Zugaj, Grondek, Karasińska, Więckiewicz, Górska, Kocińska >libero Krysa> Majewska, Winnicka, Fajgielska
21

07.10.

2017

Tomaszów

Liga

Kadetek

TOMASOVIA -
SALOS Lublin 3:1
(25:17, 25:19, 17:25, 25:17)
Góra, Skrzypczak, Tomaszewska, Kukuryk, Kocińska, Paszt >libero Górska> Idt, Pałys
22

21.10.

2017
Kraśnik

Liga

Kadetek

MKS Kraśnik -
SALOS Lublin 1:3 (18:25, 25:21, 22:25, 15:25)
Grondek, Skrzypczak, Tomaszewska, Kukuryk, Więckiewicz, Paszt >libero Górska> Idt, Pyc
23

28.10.

2017
Lublin

Liga

Kadetek

SALOS Lublin -
TPS  Lublin 1:3 (21:25, 26:24, 18:25, 8:25)
Kukuryk, Skrzypczak, Tomaszewska, Górska, Więckiewicz, Paszt >libero Pyc>Kocińska, Idt, Pałys
24

05.11.

2017

Lublin

Liga

Juniorek

SALOS  Lublin
-
TOMASOVIA 3:0
(25:23, 25:15, 25:16)
Kochanowska, Skrzypczak, Umińska, Stefanowska, Wawerska D, Tomaszewska >libero Wawerska P> Zakościelna, Kukuryk, Grondek
25

11.11.

2017
Lublin

Liga

Kadetek

SALOS Lublin -
TOMASOVIA 3:0
(25:21, 25:20, 25:12)
Góra, Skrzypczak, Tomaszewska, Kukuryk, Więckiewicz, Paszt >libero Górska> Idt, Pałys, Grondek
26

24.11.

2017

Lublin

Liga

Kadetek

SALOS Lublin
MKS Kraśnik 3 : 1
(25:23, 25:23, 23:25, 27:25)
Grondek, Skrzypczak, Tomaszewska, Kukuryk, Więckiewicz, Paszt >libero Górska> Kocińska, Idt, Pałys

27-29

09.12.

2017

Kraśnik
II  turniej młodziczek SALOS Lublin -

DRAGON Wojcieszków

MKS AVIA Świdnik

SZÓSTKA Biała Podlaska

2:0

0:2

0:2

(25:18, 25:15)

(15:25, 20:25)

(20:25, 7:25)

Krysa, Majewska, Karasińska, Winnicka, Górska, Kocińska .libero Podsiadła> Flasińska, Skrzypek

30-31

10.12.
2017
Kraśnik II  turniej młodziczek SALOS Lublin -

TOMASOVIA I

DRAGON Wojcieszków

0:2

2:0

(5:25, 23:25)

(25:7, 25:7)

Krysa, Majewska, Karasińska, Winnicka, Górska, Kocińska .libero Podsiadła> Flasińska, Skrzypek, Gołębiowska
32

16.12.

2017

Lublin

Liga

kadetek

TPS Lublin -
SALOS  Lublin 3:0 (25:17, 25:11, 25:11)
Idt, Kukuryk, Skrzypczak, Tomaszewska, Górska, Kocińska .libero Paszt> Pałys
33-36

28.12

2017
Lublin

Turniej

Gwiazdkowy

SALOS Lublin
-

JAGIELLOŃCZYK I

TPS II Lublin

JAGIELLOŃCZYK II

AVIA II Świdnik

2:0

2:0

2:0

2:0

(25:11, 25:11)

(25:12, 25:8)

(25:13, 25:9)

(25:16, 25:10)

Majewska, Grondek, Karasińska, Więckiewicz, Górska, Kocińska >libero Krysa. Skrzypek

37

29.12.

2017

Lublin

Turniej

Gwiazdkowy

SALOS Lublin -
JAGIELLOŃCZYK  I Biała Podl. 2:0
(25:14, 25:23)
Majewska, Grondek, Karasińska, Więckiewicz, Krysa, Górska >Skrzypek
38

07.01.

2018

Lublin

Liga

juniorek

TPS Lublin -
SALOS  Lublin 3:0 (25:18, 25:21, 25:22)
Kochanowska, Skrzypczak, Umińska, Stefanowska, Wawerska D, Tomaszewska >libero Wawerska P> Zakościelna, Kukuryk, Paszt, Zychowicz
39

14.01.

2018

Tomaszów

Liga

juniorek

TOMASOVIA -
SALOS Lublin 3:1
(25:13, 25:21, 20:25, 25:16)
Węglińska,Skrzypczak, Umińska, Stefanowska, Wawerska D, Tomaszewska >libero Wawerska P> Kochanowska, Kukuryk, Paszt, Zychowicz
40

19.01.

2018

Lublin sparring As Akfon Lublin -
SALOS Lublin 0:4
( 21:25, 16:25, 18:25, 15:25)
Węglińska,Skrzypczak, Umińska, Stefanowska, Kochanowska, Tomaszewska >libero Wawerska P> Zychowicz, Zakościelna
41

21.01.

2018
Lublin

Liga

juniorek

SALOS Lublin -
TPS  Lublin
0:3
( 22:25, 19:25, 18:25)
Węglińska,Skrzypczak, Umińska, Stefanowska, Wawerska D, Tomaszewska >libero Wawerska P> Kochanowska, Kukuryk, Paszt, Zychowicz, Zakościelna
42

17.02.

2018

Chełm

Liga

kadetek

TEMPO  Chełm -
SALOS Lublin 3 : 1
(19:25, 25:15, 25:20, 25:22)
Grondek, Więckiewicz, Tomaszewska, Górska, Skrzypczak, Paszt >libero Pyc> Kocińska
43-45

24.02.

2018

Kraśnik

III  turniej młodziczek SALOS Lublin -

AVIA III Świdnik

TOMASOVIA II

JAGIELLOŃCZYK I Biała Podlaska

2:0

2:0

2:0

(25:8, 25:5)

(25:13, 25:20)

(25:11, 25:11)

Jaworska, Grondek, Górska, Więckiewicz, Majewska, Kocińska >libero Krysa> Gołębiowska, Skrzypek
46-47

25.02.

2018
Kraśnik III  turniej młodziczek SALOS Lublin -

TPS II Lublin

TOMASOVIA II

2:0

2:0

(25:16, 25:9)

(25:15, 25:7)

Jaworska, Grondek, Górska, Więckiewicz, Majewska, Kocińska >libero Krysa> Zugaj, Gołębiowska, Skrzypek
48

03.03.

2018

Lublin

Liga

kadetek

SALOS  Lublin -
TEMPO  Chełm 3:0
(25:18, 25:21, 25:20)
Więckiewicz, Tomaszewska, Grondek, Skrzypczak, Paszt, Kukuryk >libero Pyc> Kocińska, Górska
49-50

17.03.

2018

Niepołomice

Inspektorialne

Igrzyska

Salezjańskie "B"

SALOS Lublin -

SALOS Kielce

SALOS Kielce

0:2

1:2

(22:25, 16:25)

(18:25, 25:17, 12:15)

Zugaj, Grondek, Górska, Więckiewicz, Kocińska, Karasińska >libero Krysa> Majewska, Gołębiowska
51-54

17.03.

2018

Niepołomice

Inspektorialne

Igrzyska

Salezjańskie

kat. "C"

 

SALOS Lublin
-

SALOS Kielce

SALOS Kielce

SALOS Kraków

SALOS Kraków

2:0

2:0

2:0

2:0

(25:23, 25:20)

(25:19, 25:17)

(25:5, 25:6)

(25:4, 25:10)

Skrzypek, Maciążek, Dyrka, Kropiewicz - Chyrchel, Rybczyńska
55-57

24.03.

2018

Świdnik

IV  turniej młodziczek

SALOS Lublin
-

SZÓSTKA Białą Podlaska

MKS Kraśnik

TOMASOVIA I

0:2

2:0

2:0

(22:25, 16:25)

(25:22, 25:20)

(25:18, 25:15)

Majewska,  Karasińska, Więckiewicz, Górska, Kocińska, Jaworska >libero Krysa> Zugaj, Gołębiowska
58-59

25.03.

2018

Świdnik
IV  turniej młodziczek SALOS  Lublin
-

AVIA  I  Świdnik

UKS II LO/TEMPO Chełm

0:2

1:2

(15:25, 10:25)

(25:22, 23:25, 12:15)

Majewska,  Karasińska, Więckiewicz, Górska, Kocińska, Jaworska >libero Krysa> Zugaj, Gołębiowska
60-61

14.04.

2018

Lublin

Puchar Polski

(juniorki)

SALOS Lublin -

Pogoń Jagienka Lublin

As Akfon Lublin

2:0

3:1

v.o.

(11:25, 25:12, 25:10, 25:18)

Tomaszewska, Węglińska, Skrzypczak, Umińska, Zakościelna, Wawerska D >libero Wawerska P> Paszt, Zychowicz, Kukuryk
62-66

29.04 - 02.05.

2018

Kraków

Światowe

Igrzyska Młodzieży

Salezjańskiej

( kat. A )

SALOS Lublin -

ARTISPORT Lizbona (Portugalia)

SALOS EŁK

DON BOSCO Zagrzeb (Chorwacja)

SALOS Suwałki

SLOS Ełk

2:0

2:1

2:0

2:0

2:0

(25:6, 25:10)

(22:25, 25:15, 15:8)

(25:14, 25:12)

(25:18, 25:11)

(25:11, 25:14)

Tomaszewska, Węglińska, Skrzypczak, Umińska, Zakościelna, Wawerska D >libero Wawerska P> Paszt, Zychowicz, Kukuryk

67-72

29.04 - 02.05.

2018

Kraków

Światowe

Igrzyska Młodzieży

Salezjańskiej

( kat. B )
SALOS Lublin -

EL PINNTIO MAJADAHONDA 3 Madryt

LAIGUEGLIA PGS VOLLEY Alassio (Włochy)

EL PINNTIO MAJADAHONDA 1 Madryt

SALOS Nowa Ruda

DON BOSCO Haacht (Belgia)

ARTISPORT Lizbona (Portugalia)

2:0

0:2

2:0

0:2

0:2

2:0

(25:6, 25:5)

(16:25, 24:26)

(25:11, 25:9)

(15:25, 16:25)

(23:25, 22:25)

(25:5, 25:7)

Jaworska, Grondek, Olszewska, Więckiewicz, Górska, Kocińska >libero Krysa> Majewska, Pyc, Gołębiowska
7
1
Kr III 
SALOS Lublin -
S
0:0
(25, 25)
Ma
3
1
Kr III
SALOS Lublin -
R
0:0 (21:25, 24:26)

3
1
Kra III 
SALOS Lublin -
T
0:0 (2)
Ma
4
1 Lublin

Liga

1

SALOS Lublin -
T
0:0
(25)
Ślu
4
1 Lublin

Liga

1

SALOS Lublin -
A 0:0
(25:)
Duoiderek
4
1 Lublin

Liga

1

TOMASOVIA -
S 0:0 (2:9)
Ślu
4
1 Lublin

Liga

1

SALOS Lublin -
T
0:0
(1:2)
Śl,
4
1

3

Lublin IV  turniej 1 SALOS Lublin -
M
0:0
( 2:1)
MaK.
4
1 Lublin IV  turniej 1 SALOS Lublin -
M 0:0
( 2:1)
Mar

 

Rozegrane

mecze

Wygrane

mecze

Przegrane

mecze

Wygrane

sety

Przegrane

sety

72
49
23

116

59

 

 

 

1