Sezon 2013-2014

Sezon 2013-2014   WYNIKI  SPOTKAŃ

Lp Data Miejsce

Rodzaj  meczu

Pomiędzy Wynik
1

23.08.

2013

Dąbrowa Tarnowska

Sparring

(juniorki, kadetki)
SALOS Lublin
- SALOS Rzeszów
4:0 (25:19, 25:14, 25:14, 25:19)
Świderek, Pielech, Waś, Dudek, Jaworska, Warowna >Marciniak, Kuduk, Ciupa, Korgol, Trojak, Michalak >libero Skrzypczak
2

23.08.

2013

Dąbrowa Tarnowska

Sparring

(juniorki, kadetki)
SALOS Lublin - SALOS Rzeszów 3:0 (25:12, 25:12, 25:5)
Świderek, Pielech, Waś, Dudek, Jaworska, Warowna >Marciniak, Kuduk, Ciupa, Korgol, Trojak, Michalak >libero Skrzypczak
3

25.08.

2013

Dąbrowa Tarnowska

Sparring

( kadetki, juniorki)
SALOS Lublin - SALOS Staniątki 3:1 (23:25, 25:11, 25:16, 25:14)
Marciniak, Kuduk, Ciupa, Korgol, Trojak, Michalak >libero Skrzypczak >Świderek, Pielech, Waś, Dudek, Jaworska, Warowna
4

21.09.

2013

Wrocław

Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej

kat. B

SALOS Lublin - SALOS Łódź Wodna
2:0 (25:6, 25:10)
Marciniak, Kuduk, Ciupa, Korgol, Trojak, Michalak >libero Skrzypczak > Waś, Lipczyńska
5

21.09.

2013

Wrocław

Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej

kat. B

SALOS Lublin - SALOS Dobieszczyzna 2:0 (25:10, 25:6)
Marciniak, Kuduk, Ciupa, Korgol, Trojak, Michalak >libero Skrzypczak > Waś, Lipczyńska
6

21.09.

2013

Wrocław

Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej

kat. A

SALOS Lublin - SALOS Nowa Ruda 2:0 (25:9, 25:6)
Dudek, Kałan, Jabłońska, Świderek, Jaworska, Strug >libero: Rozwadowska > Pielech, Warowna
7

21.09.

2013

Wrocław

Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej

kat. A

SALOS Lublin - SALOS Amico Lubin
2:0 (25:12, 25:4)
Dudek, Kałan, Jabłońska, Świderek, Jaworska, Strug >libero: Rozwadowska > Pielech, Warowna
8

22.09.

2013

Wrocław

Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej

kat. B

SALOS Lublin - SALOS Staniątki 3:0 (25:19, 25:17, 25:13)
Marciniak, Kuduk, Ciupa, Korgol, Trojak, Michalak >libero Skrzypczak > Waś, Lipczyńska
9

22.09.

2013

Wrocław

Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej

kat. A

SALOS Lublin - SALOS Piast Kraków 3:0 (25:16, 25:18, 25:14)
Dudek, Kałan, Jabłońska, Świderek, Jaworska, Strug >libero: Rozwadowska > Pielech, Warowna
10

28.09.

2013

Lublin

I turniej wojewódzki

młodziczek

SALOS Lublin - OLIMPIJCZYK I Lub. Król. 2:0 (25:12, 25:13)
Kochanowska, Podskarbi, P.Wawerska, Kurek, D.Wawerska, Stefanowska> Boguta, Węglińska
11

28.09.

2013

Lublin

I turniej wojewódzki

młodziczek

SALOS Lublin -

SZÓSTKA Biała Podl. III

0:2 (15:25, 16:25)
Kochanowska, Podskarbi, P.Wawerska, Kurek, D.Wawerska, Stefanowska>Boguta, Węglińska
12

28.09.

2013

Lublin

I turniej wojewódzki

młodziczek

SALOS Lublin - MKS Kraśnik
0:2 (21:25, 25:27)
Kochanowska, Podskarbi, P.Wawerska, Kurek, D.Wawerska, Stefanowska>Boguta, Węglińska
13

28.09.

2013

Lublin

I turniej wojewódzki

młodziczek

SALOS Lublin - TOMASOVIA II
2:0 (28:26, 25:12)
Kochanowska, Podskarbi, P.Wawerska, Kurek, D.Wawerska, Stefanowska>Boguta, Węglińska
14

29.09.

2013

Lublin

I turniej wojewódzki

młodziczek

SALOS Lublin - DZIEWIĄTKA Puławy
0:2 (15:25, 11:25)
Kochanowska, Podskarbi, P.Wawerska, Boguta, D.Wawerska, Stefanowska>Kurek, Węglińska
15

29.09.

2013

Lublin

I turniej wojewódzki

młodziczek

SALOS Lublin - TPS II Lublin
2:0 (25:10, 25:12)
Kochanowska, Podskarbi, P.Wawerska, Kurek, D.Wawerska, Stefanowska>Boguta, Węglińska
16

05.10.

2013

Lublin

Liga Wojewódzka

Kadetek

SALOS Lublin - ATOMIC Zamość
3:0 (25:18, 25:10, 25:17)
Marciniak, Kuduk, Ciupa, Dudek, Pielech, Michalak >libero Skrzypczak > Warowna, Trojak, Waś, Lipczyńska
17

12.10

2013

Lublin

Liga Wojewódzka

Kadetek

TPS I Lublin
- SALOS Lublin 3:2 (23:25, 25;20, 25:14, 21:25, 15:13)
Dudek, Kuduk, Ciupa, Korgol, Pielech, Michalak >libero Skrzypczak > Marciniak, Trojak, Waś, Lipczyńska
18

13.10.

2013

Lublin

Liga Wojewódzka

Juniorek

SALOS Lublin - TPS  Lublin

0:3

(22:25, 23:25, 23:25)
Dudek, Kałan, Jabłońska, Korgol, Jaworska, Strug >libero: Skrzypczak > Pielech, Ciupa, Kuduk
19

25.10

2013

Chełm

Liga Wojewódzka

Juniorek

TEMPO Chełm
- SALOS Lublin 2:3 (25:18, 14:25, 29:27, 20:25, 14:16)
Dudek, Kałan, Jabłońska, Korgol, Jaworska, Strug >libero: Skrzypczak > Pielech, Ciupa, Kuduk
20

27.10

2013
Lublin

Liga Wojewódzka

Juniorek

SALOS Lublin - SZÓSTKA Biała Podlaska
3:2 (21:25, 21:25, 25:23, 25:18, 15:10)
Dudek, Ciupa, Jabłońska, Korgol, Jaworska, Strug >Pielech, Kuduk
21

03.11.

2013

Biłgoraj

Liga Wojewódzka

Juniorek

SZÓSTKA Biłgoraj

-

SALOS Lublin 3:0 (25:9, 25:8, 25:17)
Dudek, Ciupa, Jabłońska, Korgol, Pielech, Strug >libero: Skrzypczak, Kuduk
22

09.11.

2013

Lublin

Liga Wojewódzka

Kadetek

SALOS Lublin - TOMASOVIA 2:3 (25:18, 25:19, 17:25, 18:25, 10:15)
Dudek, Kuduk, Ciupa, Korgol, Pielech, Michalak >libero Skrzypczak > Marciniak, Trojak, Waś, Warowna, Lipczyńska
23

10.11.

2013

Lublin

Liga Wojewódzka

Juniorek

SALOS Lublin - TOMASOVIA 0:3 (16:25, 23:25, 16:25)
Dudek, Pielech, Jabłońska, Korgol, Michalak, Strug >libero: Skrzypczak > Marciniak, Kuduk, Warowna
24

16.11.

2013

Biała

Podlaska

II  turniej wojewódzki

młodziczek

SALOS Lublin - TEMPO Chełm
0:2 (8:25, 23:25)
Kochanowska, Pyzik, P.Wawerska, Kurek, D.Wawerska, Stefanowska>Boguta, Węglińska
25

16.11.

2013

Biała

Podlaska

II  turniej wojewódzki

młodziczek

SALOS Lublin - SPS Krasnystaw
2:0 (25:14, 25:15)
Kochanowska, Pyzik, P.Wawerska, Kurek, D.Wawerska, Stefanowska>Boguta, Węglińska
26

16.11.

2013

Biała

Podlaska

II  turniej wojewódzki

młodziczek

SALOS Lublin - DZIEWIĄTKA Puławy
1:2 (25:14, 23:25, 9:15)
Kochanowska, Pyzik, P.Wawerska, Kurek, D.Wawerska, Stefanowska>Boguta, Węglińska
27

17.11.

2013

Biała

Podlaska

II  turniej wojewódzki

młodziczek

SALOS Lublin - TPS II Lublin
2:0 (25:18, 25:16)
Kochanowska, Pyzik, P.Wawerska, Kurek, D.Wawerska, Stefanowska>Boguta, Węglińska
28

17.11.

2013

Biała

Podlaska

II  turniej wojewódzki

młodziczek

SALOS Lublin - SPS Krasnystaw 2:1 (23:25, 25:18, 15:13)
Kochanowska, Pyzik, Węglińska, Kurek, D.Wawerska, Stefanowska>Boguta, P. Wawerska
29

23.11.

2013

Lublin

Liga Wojewódzka

Kadetek

TPS II Lublin
- SALOS Lublin 1:3 (25;18, 11:25, 15:25, 21:25)
Dudek, Kuduk, Ciupa, Korgol, Pielech, Michalak >libero Skrzypczak > Marciniak, Trojak, Waś, Lipczyńska
30

24.11.

2013

Kraśnik

Liga Wojewódzka

Juniorek

MKS Kraśnik
- SALOS Lublin 1:3 (25:21, 21;25, 12:25, 21:25)
Dudek, Michalak, Jabłońska, Korgol, Jaworska, Strug >libero: Skrzypczak > Świderek, Marciniak, Kuduk
31

30.11.

2013

Rzeszów

IV Turniej

Andrzejkowy (1997-98)

SALOS Lublin -

Lic. Ogóln. 6 Rzeszów

2:0 (25:12, 25:19)
Dudek, Michalak, Kuduk, Marciniak, Pielech, Trojak >libero Skrzypczak> Warowna, Waś, Lipczyńska
32

30.11.

2013
Rzeszów

IV Turniej

Andrzejkowy (1997-98)
SALOS Lublin - Lic. Ogóln. 2 Rzeszów 2:0 (25:10, 25:14)
Dudek, Michalak, Kuduk, Marciniak, Pielech, Trojak >libero Skrzypczak> Warowna, Waś, Lipczyńska
33

30.11.

2013
Rzeszów

IV Turniej

Andrzejkowy (1997-98)
SALOS Lublin - SALOS  Rzeszów 2:0 (25:11, 25:14)
Dudek, Michalak, Kuduk, Marciniak, Pielech, Trojak >libero Skrzypczak> Warowna, Waś, Lipczyńska
34

30.11.

2013
Rzeszów

IV Turniej

Andrzejkowy (1999-2000)
SALOS Lublin - Gimn. 9 II Rzeszów 2:0 (20:10, 20:9)
Kochanowska, Pyzik, Węglińska, Boguta, D.Wawerska, Stefanowska
35

30.11.

2013
Rzeszów

IV Turniej

Andrzejkowy (1999-2000)
SALOS Lublin - Gimn. 8 Rzeszów 2:0 (20:10, 20:9)
Kochanowska, Pyzik, Węglińska, Boguta, D.Wawerska, Stefanowska
36

30.11.

2013

Rzeszów

IV Turniej

Andrzejkowy (1999-2000)
SALOS Lublin - Gimn. 7 Rzeszów 2:0 (20:10, 20:9)
Kochanowska, Pyzik, Węglińska, Boguta, D.Wawerska, Stefanowska>Welenc, Rebizant, Skrzypczak
37

30.11.

2013
Rzeszów

IV Turniej

Andrzejkowy (1999-2000)
SALOS Lublin - Gimn. 9 I Rzeszów 0:2 (16:20, 14;20)
Kochanowska, Pyzik, Węglińska, Boguta, D.Wawerska, Stefanowska>Rebizant
38

07.12.

2013

Lublin

Liga Wojewódzka

Kadetek

SALOS Lublin - TPS I Lublin
0:3 (13:25, 22:25, 4:25)

Dudek, Skrzypczak, Kuduk, Warowna, Pielech, Trojak> Waś, Lipczyńska

39

08.12.

2013

Lublin

Liga Wojewódzka

Juniorek

TPS  Lublin - SALOS Lublin 3:0 (25:19, 25:18, 25:14)
Warowna, Dudek,Jabłońska, Świderek, Jaworska, Strug >libero Rozwadowska
40

10.12.

2013

Zamość

Liga Wojewódzka

Kadetek

ATOMIC Zamość
- SALOS Lublin 0:3 (15:25, 13:25, 9:25)
Kowalska, Michalak, Kuduk, Dudek, Pielech, Trojak>libero Skrzypczak>Waś
41

21.12.

2013

Tomaszów

Lubelski

Liga Wojewódzka

Kadetek

TOMASOVIA - SALOS Lublin 3:0 (25:22, 25:19, 25:22)
Marciniak, Dudek, Kuduk, Korgol, Michalak, Pielech, Michalak >libero Skrzypczak > Ciupa, Warowna,  Trojak, Waś, Lipczyńska
42

22.12.

2013

Biała

Podlaska

Liga Wojewódzka

Juniorek

SZÓSTKA B. Podl.
- SALOS Lublin 3:0 (25:17, 25:13, 25:19)
Marciniak, Michalak, Jabłońska, Świderek, Jaworska, Korgol > libero Rozwadowska > Skrzypczak
43

04.01.

2014

Lublin

Liga Wojewódzka

Kadetek

SALOS Lublin - TPS II Lublin
3:1 (25:17, 20:25, 25:19, 25:20)
Marciniak, Dudek, Kuduk, Korgol, Ciupa, Pielech >libero Skrzypczak > Michalak, Trojak, Warowna, Waś, Lipczyńska
44

05.01.

2014

Lublin

Liga Wojewódzka

Juniorek

SALOS Lublin - SZÓSTKA Biłgoraj 0:3 (14:25, 10:25, 18:25)
Marciniak, Dudek, Jabłońska, Świderek, Korgol, Strug >libero Rozwadowska >Pielech
45

11.01.

2014

Tomaszów

Lub.

III  turniej wojewódzki

młodziczek

SALOS Lublin - SPS Krasnystaw 2:0 (25:20, 25:14)
Kochanowska, Pyzik, P.Wawerska, Kurek, D.Wawerska, Stefanowska>Boguta, Węglińska, Podskarbi, Umińska
46

11.01.

2014

Tomaszów

Lub.

III  turniej wojewódzki

młodziczek

SALOS Lublin - ZSO Urzędów
2:0 (25:13, 25:19)
Kochanowska, Pyzik, P.Wawerska, Kurek, D.Wawerska, Stefanowska>Boguta, Węglińska, Podskarbi, Umińska
47

11.01.

2014

Tomaszów

Lub.

III  turniej wojewódzki

młodziczek

SALOS Lublin - SZÓSTKA B. Podl. III
1:2 (12:25, 25:19, 12:15)
Kochanowska, Pyzik, P.Wawerska, Kurek, D.Wawerska, Stefanowska>Boguta, Węglińska, Podskarbi, Umińska
48

12.01.

2014

Tomaszów

Lub.

III  turniej wojewódzki

młodziczek

SALOS Lublin - SZÓSTKA B. Podl. II 1:2 (25;14, 22:25, 11:25)
Kochanowska, Pyzik, P.Wawerska, Kurek, D.Wawerska, Stefanowska>Boguta, Węglińska, Podskarbi, Umińska
49

12.01.

2014

Tomaszów

Lub.

III  turniej wojewódzki

młodziczek

SALOS Lublin - OLIMP Opole 2:0 (25:20, 25:13)
Kochanowska, Pyzik, P.Wawerska, Kurek, D.Wawerska, Stefanowska>Boguta, Węglińska, Podskarbi, Umińska
50

19.01.

2014

Tomaszów

Lub.

Liga Wojewódzka

Kadetek

SALOS Lublin - SZÓSTKA B. Podl. 0:3 (19:25, 7:25, 16:25)
Marciniak, Dudek, Kuduk, Korgol, Michalak, Pielech >libero Skrzypczak > Trojak, Gajowiak, Kowalska, Waś, Lipczyńska
51

19.01.

2014

Tomaszów

Lub.

Liga Wojewódzka

Juniorek

TOMASOVIA - SALOS Lublin 3:0 (25:4, 25:14, 25:17)
Marciniak, Michalak, Kuduk, Korgol, Pielech, Warowna >libero Skrzypczak > Waś
52

01.02.

2014

Świdnik

Liga Wojewódzka

Kadetek

REMIS Świdnik
- SALOS Lublin 0:3 (12:25, 16:25, 11:25)
Marciniak, Michalak, Kuduk, Dudek, Ciupa, Korgol >libero Skrzypczak > Trojak, Waś, Lipczyńska
53

02.02.

2014

Lublin

Liga Wojewódzka

Juniorek

SALOS Lublin - MKS  Kraśnik
3:0 (25:6, 25:20, 25:11)
Marciniak, Michalak, Kuduk, Dudek, Jaworska, Korgol >libero Skrzypczak > Ciupa, Pielech, Waś
54

07.02.

2014

Lublin

Liga Wojewódzka

Juniorek

SALOS Lublin - TEMPO  Chełm
2:3 (25:16, 25;19, 23:25, 18:25, 13:15)
Marciniak, Ciupa, Kuduk, Dudek, Jaworska, Korgol >libero Skrzypczak > Świderek, Pielech, Waś
55

09.02.

2014

Lublin

Liga Wojewódzka

Kadetek

SALOS Lublin - REMIS Świdnik 3:0 (25:21, 25:13, 25:23)
Marciniak, Michalak, Kuduk, Dudek, Ciupa, Korgol >libero Skrzypczak > Pielech, Waś, Lipczyńska
56

11.02.

2014

Biała

Podlaska

Liga Wojewódzka

Kadetek

SZÓSTKA Biała Podlaska
- SALOS Lublin 3:1 (25:16, 13:25, 25:14, 25:11)
Marciniak, Michalak, Kuduk, Dudek, Ciupa, Korgol >libero Skrzypczak > Waś, Lipczyńska
57

14.02.

2014

Lublin Sparring Gimnazjum 5 (II kl.) - SALOS Lublin 0:3 (24:26, 24:26, 22:25)
Kochanowska, Pyzik, P.Wawerska, Podskarbi, D.Wawerska, Stefanowska> libero Węglińska > Boguta, Zychowicz
58

22.02.

2014

Krasnystaw

IV  turniej wojewódzki

młodziczek

SALOS Lublin - SPS Krasnystaw 2:0 (25:17, 25:16)
Kochanowska, Stefanowska, P.Wawerska, Podskarbi, D.Wawerska, Węglińska > Kurek, Umińska
59

22.02.

2014
Krasnystaw

IV  turniej wojewódzki

młodziczek

SALOS Lublin - REMIS II Świdnik 2:0 (25:19, 25:18)
Kochanowska, Stefanowska, P.Wawerska, Podskarbi, D.Wawerska, Węglińska > Kurek, Umińska
60

22.02.

2014
Krasnystaw

IV  turniej wojewódzki

młodziczek

SALOS Lublin - TEMPO I Chełm 2:0 (25:10, 25:14)
Kochanowska, Stefanowska, P.Wawerska, Podskarbi, D.Wawerska, Węglińska > Kurek, Umińska
61

23.02.

2014
Krasnystaw

IV  turniej wojewódzki

młodziczek

SALOS Lublin - TEMPO II Chełm 2:0 (25:10, 25:20)
Kochanowska, Stefanowska, P.Wawerska, Podskarbi, D.Wawerska, Węglińska > Umińska
62

23.02.

2014
Krasnystaw

IV  turniej wojewódzki

młodziczek

SALOS Lublin - TEMPO I Chełm 2:1 (25:9, 23:25, 15:13)
Kochanowska, Stefanowska, P.Wawerska, Podskarbi, D.Wawerska, Węglińska > Umińska
63

12.04.

2014

Niepołomice XIII Turniej Żubra
SALOS Lublin - SALOS Staniątki 2:0 (25:14, 25:22)
Marciniak, Michalak, Kuduk, Dudek, Pielech, Korgol >libero Trojak > Ciupa
64

12.04.

2014
Niepołomice XIII Turniej Żubra SALOS Lublin - MKS MOS Wieliczka
2:0 (25:7, 25:8)
Marciniak, Michalak, Kuduk, Dudek, Pielech, Korgol >libero Trojak > Ciupa, Waś, Sztorc,  Lipczyńska
65

12.04.

2014
Niepołomice XIII Turniej Żubra SALOS Lublin - SALOS Kraków
2:0 (25:14, 25:12)
Marciniak, Michalak, Kuduk, Dudek, Pielech, Korgol >libero Trojak > Ciupa, Waś, Sztorc,  Lipczyńska
66

12.04.

2014
Niepołomice XIII Turniej Żubra SALOS Lublin - WISŁA Kraków
2:1 (8:25, 25:18, 15:13)
Marciniak, Michalak, Kuduk, Dudek, Pielech, Korgol >libero Trojak > Ciupa, Sztorc,
67

12.04.

2014
Niepołomice XIII Turniej Żubra SALOS Lublin - SALOS Staniątki 2:1 (19:25, 25:18, 16:14)
Marciniak, Michalak, Kuduk, Dudek, Pielech, Korgol > Ciupa, Sztorc
68

10.05.

2014

Kraków

Inspektorialne Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej

kat. A

SALOS Lublin - SALOS PIAST Kraków
2:1 (21:9, 16:21, 15:10)
Dudek, Sztorc, Kuduk, Marciniak, Ciupa, Pielech >libero: Trojak
69

10.05.

2014
Kraków

Inspektorialne Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej

kat.  A

SALOS Lublin - SALOS Staniątki
1:2 (21:16, 8:21, 10:15)
Dudek, Sztorc, Kuduk, Marciniak, Ciupa, Pielech >libero: Trojak
70

10.05.

2014
Kraków

Inspektorialne Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej

kat.  A

SALOS Lublin - SALOS Kraków 2:0 (21:14, 21:17)
Dudek, Sztorc, Kuduk, Marciniak, Ciupa, Pielech >libero: Trojak > Gajowiak, Kowalska
71

10.05.

2014
Kraków

Inspektorialne Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej

kat.  A

SALOS Lublin - SALOS Don Bosco Rzeszów
2:1 (13:21, 21:16, 15:10)
Lipczyńska, Sztorc, Miękina, Gajowiak, Kowalska, Trojak
72

10.05.

2014
Kraków

Inspektorialne Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej

kat.  A

SALOS Lublin - SALOS Cortile Kielce
2:0 (21:16, 25:23)
Dudek, Sztorc, Kuduk, Marciniak, Ciupa, Pielech >libero: Trojak
73

10.05.

2014
Kraków

Inspektorialne Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej

kat.  B

SALOS Lublin - SALOS Cortile Kielce 2:0 (25:15, 25:18)
Kochanowska, Pyzik, P.Wawerska, Podskarbi, D.Wawerska, Stefanowska> libero Węglińska
74

10.05.

2014
Kraków

Inspektorialne Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej

kat. B

SALOS Lublin - SALOS Cortile Kielce 2:1 (25:16, 13:25, 15:100
Kochanowska, Pyzik, P.Wawerska, Podskarbi, D.Wawerska, Stefanowska> libero Węglińska> Boguta, Zychowicz, Skrzypczak, Grzebuła, Śliwka, Bronisz
75

03.06.

2014

Bełżyce XXI Parafiada Archidiecezji Lubelskiej
SALOS Lublin - Gimnazjum Poniatowa
1:0 21:4
76 SALOS Lublin - Gimnazjum Andrzejów
1:0 21:8
77 SALOS Lublin - Gimnazjum Bychawa
1:0 21:13
78 SALOS Lublin - Gimnazjum Nałęczów
1:0 21:10
D. Wawerska-kapitan, Stefanowska, Kochanowska, P. Wawerska, Kurek, Węglińska, Boguta, Umińska, Skrzypczak, Bronisz, Blacha
79

21.06.

2014

Lublin XX Lubelski Festiwal Piłki Siatkowej
SALOS Lublin - Gimn. Unin (mazow.)
2:0 (25:18, 26:24)
Kochanowska, Pyzik, P.Wawerska, Kurek, D.Wawerska, Stefanowska> libero Węglińska >Poskarbi
80

21.06.

2014

Lublin XX Lubelski Festiwal Piłki Siatkowej SALOS Lublin - OLIMP  Opole
2:0 (25:19, 25:18)
Kochanowska, Pyzik, P.Wawerska, Kurek, D.Wawerska, Stefanowska> libero Węglińska >Poskarbi
81

21.06.

2014

Lublin XX Lubelski Festiwal Piłki Siatkowej SALOS Lublin - DZIEWIĄTKA  Puławy 2:0 (25:19, 25:15)
Kochanowska, Pyzik, P.Wawerska, Kurek, D.Wawerska, Stefanowska> libero Węglińska >Poskarbi
82

21.06.

2014

Lublin XX Lubelski Festiwal Piłki Siatkowej SALOS Lublin

-

SOBIESKI 46 Lublin 1:2 (25:19, 15:25, 10:15)
Kochanowska, Pyzik, P.Wawerska, Kurek, D.Wawerska, Stefanowska> libero Węglińska >Poskarbi
83

21.06.

2014

Lublin XX Lubelski Festiwal Piłki Siatkowej SALOS Lublin -
DWÓJKA Łuków
2:0 (25:12, 25:10)
Podskarbi, Blacha, Węglińska, Boguta, Wawerska D, Zychowicz > Pyzik, Stefanowska, Kochanowska, Wawerska P, Kurek
84

22.06.

2014

Lublin XX Lubelski Festiwal Piłki Siatkowej SALOS Lublin - TPS  Lublin 0:2 (17:25, 18:25)
Kochanowska, Pyzik, P.Wawerska, Kurek, D.Wawerska, Stefanowska> libero Węglińska
85

22.06.

2014

Lublin XX Lubelski Festiwal Piłki Siatkowej SALOS Lublin - AZYMUT Siedliska
2:0 (25:14, 25:10)
Kochanowska, Pyzik, P.Wawerska, Kurek, D.Wawerska, Stefanowska> libero Węglińska >Poskarbi, Zychowicz, Boguta

Rozegrane

mecze

Wygrane

mecze

Przegrane

mecze

Wygrane

sety

Przegrane

sety

85 60
25 147 83