Tabele rozgrywek - sezon 2018-2019

XXVI Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej

Kutno, 14-16.09.2018r.

kat.  "B" (rocznik 2003-2004)

M-ce zespół
1 SALOS  CORTILE  Kielce
2 SALOS  Łódź Wodna
3 SALOS  KALINA Lublin
4 SALOS  EŁK II
5 SALOS EŁK I
6 SALOS  Dobieszczyzna

kat.  "C" (rocznik 2005-2007)

M-ce zespół
1

SALOS  Ełk

2 SALOS   Nowa Ruda
3
SALOS KALINA  Lublin
4 SALOS CORTILE Kielce
5 SALOS Staniątki
6 SALOS Dobieszczyzna

Turniej Nadziei Olimpijskich (I turniej wojewódzki młodziczek)

Lublin, 29-30 września 2018r.

M-ce zespół liga
1 AVIA  Świdnik I liga
2 TPS I Lublin
3 MKS II LO / TEMPO Chełm
4 TOMASOVIA I
5 SZÓSTKA Biała Podlaska II liga
6 JAGIELLOŃCZYK  I  Biała Podlaska
7 MIĘDZYRZECKA TRÓJKA I
8 OLIMP  Opole
9 JAGIELLOŃCZYK II Biała Podlaska III liga
10 SL  SALOS-KALINA  Lublin
11 JAGIELLOŃCZYK III Biała Podlaska
12 TPS  II  Lublin
13 MKS  Kraśnik
IV liga
14 MIĘDZYRZECKA TRÓKA II
15 ATOMIC  Zamość
16 TOMASOVIA  II

Liga Wojewódzka kadetek (grupa B)

M-ce Zespół Mecze Punkty Stosunek setów
1 JAGIELLOŃCZYK Biała Podlaska 5 10 15 : 1
2 SZÓSTKA Biała Podlaska 5 9 13 : 5
3 SL SALOS - KALINA Lublin 5 7 8 : 10
4 UKS II LO/TEMPO Chełm 5 6 4 : 12
5 MIĘDZYRZECKA TRÓJKA 4 4 0 : 12

Amatorska Liga Piłki Siatkowej

Lp zespół

ilość

meczy

punkty

stosunek

setów

małe

punkty

1 SALOS - KALINA Lublin
2 6 6 : 0
150:95
2 AS-Akfon Lublin 2 5 6 : 2
175:154
3 Uniwersytet  Medyczny Lublin
2 5 6 : 3
207:183
4 ALMS  Lublin 2 4 5 : 3
182:156
5 POGOŃ JAGIENKA Lublin 2 3 4 : 4
187:179
6 MIESZANKA WYBUCHOWA 2 3 5 : 5
198:224
7 POLITECHNIKA Lublin 2 3 3 : 4
138:163
8 VICTORIA Parczew 2 1 3 : 6
184:199
9 NAUCZYCIELKI  Lublin 2 0 1 : 6
135:165
10 ATOMÓWKI Lublin 2 0 0 : 6
112:150

II turnieje wojewódzkie młodziczek

27-28 października 2018r.

M-ce zespół liga gospodarz
1 AVIA  Świdnik I liga

TPS Lublin

2 TPS I Lublin
3 MKS II LO / TEMPO Chełm
4 TOMASOVIA I
5 JAGIELLOŃCZYK  I  B. Podlaska
II liga

SZÓSTKA Biała Podlaska

6 SZÓSTKA Biała Podlaska
7 MIĘDZYRZECKA TRÓJKA I
8 OLIMP  Opole
9 JAGIELLOŃCZYK II B. Podlaska III liga

JAGIELLOŃCZYK Biała Podlaska

10 TPS  II  Lublin
11 SL  SALOS-KALINA  Lublin
12 JAGIELLOŃCZYK III Biała Podlaska
13 MKS  Kraśnik
IV liga

MKS  Kraśnik

14 MIĘDZYRZECKA TRÓKA II
15 ATOMIC  Zamość
16 TOMASOVIA  II