Tabele rozgrywek - sezon 2018-2019

XXVI Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej

Kutno, 14-16.09.2018r.

kat.  "B" (rocznik 2003-2004)

M-ce zespół
1 SALOS  CORTILE  Kielce
2 SALOS  Łódź Wodna
3 SALOS  KALINA Lublin
4 SALOS  EŁK II
5 SALOS EŁK I
6 SALOS  Dobieszczyzna

kat.  "C" (rocznik 2005-2007)

M-ce zespół
1

SALOS  Ełk

2 SALOS   Nowa Ruda
3
SALOS KALINA  Lublin
4 SALOS CORTILE Kielce
5 SALOS Staniątki
6 SALOS Dobieszczyzna

Turniej Nadziei Olimpijskich (I turniej wojewódzki młodziczek)

Lublin, 29-30 września 2018r.

M-ce zespół liga
1 AVIA  Świdnik I liga
2 TPS I Lublin
3 MKS II LO / TEMPO Chełm
4 TOMASOVIA I
5 SZÓSTKA Biała Podlaska II liga
6 JAGIELLOŃCZYK  I  Biała Podlaska
7 MIĘDZYRZECKA TRÓJKA I
8 OLIMP  Opole
9 JAGIELLOŃCZYK II Biała Podlaska III liga
10 SL  SALOS-KALINA  Lublin
11 JAGIELLOŃCZYK III Biała Podlaska
12 TPS  II  Lublin
13 MKS  Kraśnik
IV liga
14 MIĘDZYRZECKA TRÓKA II
15 ATOMIC  Zamość
16 TOMASOVIA  II

Liga Wojewódzka kadetek (grupa B)

M-ce Zespół Mecze Punkty Stosunek setów
1 JAGIELLOŃCZYK Biała Podlaska 8 15 21 : 5
2 SZÓSTKA Biała Podlaska 8 15 22 : 6
3 SL SALOS - KALINA Lublin 8 11 13 : 16
4 UKS II LO/TEMPO Chełm 8 11 11 : 16
5 MIĘDZYRZECKA TRÓJKA 8 8 0 : 24

Liga Wojewódzka kadetek (grupa finałowa)

M-ce Zespół Mecze Punkty Stosunek setów
1 SZÓSTKA Biała Podlaska 3 6 9 : 4
2 MKS Kraśnik 3 5 8 : 7
3 SL SALOS - KALINA Lublin 3 4 5 : 7
4 TOMASOVIA 3 3 5 : 9

Amatorska Liga Piłki Siatkowej

Lp zespół

ilość

meczy

punkty

stosunek

setów

małe

punkty

1 AS-AKFON Lublin 6 16 18 : 5 524:436
2 UNIWERSYTET MEDYCZNY Lublin 6 14 16 : 8 559:489
3 SALOS - KALINA Lublin
6 13 15 : 6
482:400
4 POLITECHNIKA Lublin
6 13 14 : 8
485:452
5 MIESZANKA WYBUCHOWA 6 11 14: 12
555:565
6 ALMS  Lublin 6 10 13 : 12
530:509
7 NAUCZYCIELKI  Lublin
6 5 9 : 14
482:506
8 VICTORIA Parczew 6 5 8 : 15
456:514
9 POGOŃ JAGIENKA Lublin 6 3 6 : 16
445:521
10 ATOMÓWKI Lublin 6 0 1 : 18
348:474

II turnieje wojewódzkie młodziczek

27-28 października 2018r.

M-ce zespół liga gospodarz
1 AVIA  Świdnik I liga

TPS Lublin

2 TPS I Lublin
3 MKS II LO / TEMPO Chełm
4 TOMASOVIA I
5 JAGIELLOŃCZYK  I  B. Podlaska
II liga

SZÓSTKA

Biała Podlaska

6 SZÓSTKA Biała Podlaska
7 MIĘDZYRZECKA TRÓJKA I
8 OLIMP  Opole
9 JAGIELLOŃCZYK II B. Podlaska III liga

JAGIELLOŃCZYK

Biała Podlaska

10 TPS  II  Lublin
11 SL  SALOS-KALINA  Lublin
12 JAGIELLOŃCZYK III Biała Podlaska
13 MKS  Kraśnik
IV liga

MKS  Kraśnik

14 MIĘDZYRZECKA TRÓKA II
15 ATOMIC  Zamość
16 TOMASOVIA  II

III turnieje wojewódzkie młodziczek

24 listopada 2018r.

M-ce zespół liga gospodarz
1 AVIA  Świdnik I liga

AVIA Świdnik

2 TPS I Lublin
3 MKS II LO / TEMPO Chełm
4 JAGIELLOŃCZYK I B. Podlaska
5 SZÓSTKA Biała Podlaska II liga

TOMASOVIA

6 TOMASOVIA  I
7 MIĘDZYRZECKA TRÓJKA I
8 JAGIELLOŃCZYK II B. Podlaska
9 SL  SALOS-KALINA  Lublin III liga

TPS II Lublin

10

MKS Kraśnik

11

OLIMP  Opole

12 TPS  II  Lublin
13 JAGIELLOŃCZYK III B. Podlaska
IV liga

TOMASOVIA

14 DZIEWIĄTKA  Puławy
15 MIĘDZYRZECKA TRÓKA II
16 TOMASOVIA  II

IV turnieje wojewódzkie młodziczek

15 grudnia 2018r.

M-ce zespół liga gospodarz
1 AVIA  Świdnik I liga

MKS II LO

/TEMPO Chełm


2 MKS II LO / TEMPO Chełm
3 SZÓSTKA Biała Podlaska
4 TPS I Lublin
5 TOMASOVIA I II liga

MIĘDZYRZECKA

TRÓJKA

6 JAGIELLOŃCZYK I Biała Podlaska
7 SL SALOS - KALINA Lublin
8 MIĘDZYRZECKA TRÓJKA I
9 JAGIELLOŃCZYK  II Biała Podlaska III liga

OLIMP
Opole

10

MKS Kraśnik

11

OLIMP  Opole

12 TPS  II  Lublin
13 JAGIELLOŃCZYK III B. Podlaska
IV liga

OLIMP
Opole

14 TOMASOVIA II
15 DZIEWIĄTKA  Puławy
16 MKS II Kraśnik
16 OLIMP II Opole

Klasyfikacja punktowa po turniejach

M-ce zespół pkt
1 AVIA  Świdnik 120
2 TPS I Lublin 105
3 MKS II LO / TEMPO Chełm
102
4 SZÓSTKA Biała Podlaska
93
5 TOMASOVIA  I 93
6 JAGIELLOŃCZYK I Biała  Podlaska 90
7 MIĘDZYRZECKA TRÓJKA I
84
8 JAGIELLOŃCZYK II Biała  Podlaska 77
9 SL  SALOS-KALINA  Lublin 75
10

OLIMP  Opole

74
11

MKS Kraśnik

66
12 TPS  II  Lublin 65
13 JAGIELLOŃCZYK III Biała Podlaska
64
14 TOMASOVIA  II
53
15 DZIEWIĄTKA  Puławy 40
16 MIĘDZYRZECKA TRÓKA II 27
17 MKS II  Kraśnik
24
18 ATOMIC  Zamość 12
19 OLIMP II Opole 11