Tabele rozgrywek - sezon 2017-2018

Turniej młodziczek "Kozienice z energią"

KOZIENICE 1-3.09.2017R.

M-ce
zespół
1 WRZOS  Międzyborów
2 SALOS-KALINA Lublin
3 GEPARD  Wierzbica
4 PIĄTKA I Sandomierz
5 SKIER-VIS Skierniewice
6 SPARTA I Grodzisk Maz.
7 JEDYNKA  Kozienice
8 SĘP  Żelechów
9 PIĄTKA II Sandomierz
10 SPARTA II Grodzisk Maz.

XXV Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej

Kraków, 15-17.09.2017r.

kat.  "A" (rocznik 2000-2001)

M-ce zespół
1 SALOS-KALINA LUBLIN
2 SALOS  EŁK
3 SALOS  Czaplinek
4 SALOS  Suwałki
5 SALOS  PIAST Kraków
6 SALOS  RÓŻA  Kutno

kat.  "C" (rocznik 2003-2004)

M-ce zespół
1

SALOS  Ełk

2 SALOS   Nowa Ruda
3 SALOS Łódź Wodna
4 SALOS  Lublin
5 SALOS Nowa Ruda
6 SALOS Piotrków Trybunalski

Liga Wojewódzka Juniorek

Lp zespół

ilość

meczy

punkty

stosunek

setów

1 TOMASOVIA
4 7 9 : 7
2 TPS  Lublin 4 6 9 : 6
3 SALOS-KALINA Lublin 4 5 4 : 9

Liga Wojewódzka Kadetek

Grupa A

Lp zespół

ilość

meczy

punkty

stosunek

setów

1 SZÓSTKA Biała Podlaska 3 6 9 : 1
2 TPS  Lublin 3 6 9 : 1
3 TOMASOVIA 4 5 5 : 11
4 JAGIELLOŃCZYK Biała Podlaska 4 4 2 : 12

Grupa B

Lp zespół

ilość

meczy

punkty

stosunek

setów

1 II LO TEMPO  Chełm 3 5 8 : 4
2 SALOS - KALINA  Lublin
2 4 6 : 2
3 MKS Kraśnik

3

4 5 : 8
4 MIĘDZYRZECKA  TRÓJKA 2
2 1 : 6

Klasyfikacja mistrzostw województwa młodziczek

po 2 turniejach

M-ce zespół pkt
1 MKS I Kraśnik 57
2 SL  SALOS-KALINA  Lublin
51
3 AVIA  Świdnik 50
4 SZÓSTKA Biała Podlaska 49
5 TOMASOVIA I
48
6 TPS  I  Lublin
45
7 MKS II LO/TEMPO  Chełm 44
8 DRAGON/DZIEWIĄTKA Wojcieszków 40
9 JAGIELLOŃCZYK  I  Biała Podlaska 34
10 MIĘDZYRZECKA TRÓJKA I 37
11 TOMASOVIA II 33
12 JAGIELLOŃCZYK II Biała Podlaska 26
13 ATOMIC  Zamość
29
14 MKS AVIA II Świdnik
32
15 MIĘDZYRZECKA TRÓJKA II 26
16 TPS  II  Lublin 26
17 JAGIELLOŃCZYK III Biała Podlaska 19
18 MKS III Kraśnik
23
19 AVIA III 12
20 MKS II Kraśnik
9
21 POLESIE  Kock 8

 

I turniej wojewódzki młodziczek

Lublin, 30.09. - 01.10.2017

M-ce zespół pkt
1 SL  SALOS-KALINA  Lublin
30
2 MKS I Kraśnik 27
3 TOMASOVIA I
25
4 SZÓSTKA Biała Podlaska
24
5 MKS  AVIA I Świdnik 23
6 MKS II LO/TEMPO  Chełm 22
7 TPS  I  Lublin
21
8 DRAGON/DZIEWIĄTKA Wojcieszków 20
9 JAGIELLOŃCZYK  I  Biała Podlaska 19
10 MIĘDZYRZECKA TRÓJKA I 18
11 TOMASOVIA II 17
12 JAGIELLOŃCZYK II Biała Podlaska 16
13 ATOMIC  Zamość
15
14 MKS AVIA II Świdnik
14
15 MIĘDZYRZECKA TRÓJKA II
13
16 MKS III Kraśnik 12
17 TPS  II  Lublin 11
18 JAGIELLOŃCZYK III Biała Podlaska 10
19 MKS II Kraśnik 9

II turniej wojewódzki młodziczek

Kraśnik, 09-10.12.2017

M-ce zespół pkt
1 MKS I Kraśnik 30
2 AVIA I Świdnik 27
3 SZÓSTKA Biała Podlaska 25
4 TPS  I  Lublin 24
5 TOMASOVIA I
23
6 MKS II LO/TEMPO  Chełm
22
7 SL  SALOS-KALINA  Lublin 21
8 DRAGON/DZIEWIĄTKA Wojcieszków 20
9 MIĘDZYRZECKA TRÓJKA I 19
10 AVIA II Świdnik 18
11 TPS  II  Lublin 17
12 TOMASOVIA II 16
13 JAGIELLOŃCZYK  I  Biała Podlaska
15
14 ATOMIC  Zamość
14
15 MIĘDZYRZECKA TRÓJKA II 13
16 AVIA II Świdnik 12
17 MKS III  Kraśnik 11
18 JAGIELLOŃCZYK II Biała Podlaska 10
19 JAGIELLOŃCZYK III Biała Podlaska 9
20 POLESIE  Kock
8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

a

 

 

M-ce zespół4 pkt
1

S

2 S
3 S
4 S
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
S
19
S

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

q