Tabele rozgrywek - 2019-2020

XXVII Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej

Łódź, 20-22.09.2019r.

kat.  "A" (rocznik 2002-2003-2004)

M-ce zespół
1 SALOS  ANGEL Wrocław
2
SALOS  KALINA Lublin
3
SALOS  Łódź Wodna
4
SALOS Kraków
5
SALOS  Ełk
6
SALOS Czaplinek
7 SALOS  Dobieszczyzna
8 SALOS  Pieszyce
9 SALOS  Nowa Ruda
10 SALOS  Płock
11 SALOS  Suwałki

kat.  "C" (rocznik 2006-2007)

M-ce zespół
1
SALOS KALINA  Lublin
2 SALOS   Staniątki
3
SALOS   Nowa Ruda
4 SALOS Łódź
5 SALOS Kraków
6 SALOS  Dobieszczyzna 2
7 SALOS Dobieszczyzna 1
8 Wilno (Litwa)
9 SALOS  Ełk1
10 SALOS Ełk2
11
SALOS  Piotrków Trybunalski
12
SALOS Pieszyce

Turniej Nadziei Olimpijskich (I turniej wojewódzki młodziczek)

Lublin, 29-30 września 2019r.

M-ce zespół pkt liga
1 AVIA  Świdnik 30 I liga
2 TPS Lublin 27
3 SALOS-KALINA Lublin 25
4 JAGIELLOŃCZYK I Biała Podlaska 24
5 JAGIELLOŃCZYK II Biała Podlaska 23 II liga
6 SZÓSTKA Biała Podlaska 22
7 TOMASOVIA 21
8 MKS II LO/TEMPO Chełm 20
9
MIĘDZYRZECKA TRÓJKA I

19

III liga
10 MKS Kraśnik I
18
11 MIĘDZRZECKA TRÓJKA II 17
12 MKS Kraśnik II
16

Liga Wojewódzka kadetek (grupa B)

M-ce Zespół Mecze Punkty Stosunek setów
1 JAGIELLOŃCZYK Biała Podlaska


2 SZÓSTKA Biała Podlaska


3 SL SALOS - KALINA Lublin


4 UKS II LO/TEMPO Chełm


5 MIĘDZYRZECKA TRÓJKA


Liga Wojewódzka kadetek (grupa finałowa)

M-ce Zespół Mecze Punkty Stosunek setów
1 SZÓSTKA Biała Podlaska



2 MKS Kraśnik


3 TOMASOVIA


4 SL SALOS - KALINA Lublin

II turnieje wojewódzkie młodziczek

27 października 2019r.

M-ce zespół liga gospodarz
1 AVIA  Świdnik I liga

AVIA Świdnik

2 TPS I Lublin
3 SALOS - KALINA Lublin
4 JAGIELLOŃCZYK II Biała Podlaska
5 TOMASOVIA
II liga

JAGIELLOŃCZYK

Biała Podlaska

6 JAGIELLOŃCZYK I Biała Podlaska
7 MKS II LO/TEMPO Chełm
8 SZÓSTKA Biała Podlaska
9 MIĘDZYRZECKA TRÓJKA I III liga

MIĘDZYRZECKA

TRÓJKA

10 TPS II Lublin
11 MIĘDZYRZECKA TRÓJKA II
12 OLMP Opole Lubelskie
13 MKS I Kraśnik
14 MKS II Kraśnik

III turnieje wojewódzkie młodziczek

23 listopada 2019r.

M-ce zespół liga gospodarz
1 AV I liga

AVIA Świdnik

2 TP
3 M
4 JA
5 S II liga

TOMASOVIA

6 T
7 M
8 JA
9 S III liga

TPS II Lublin

10

MK

11

OLI

12 TP
13 JA
IV liga

TOMASOVIA

14 DZ
15 MIĘ
16 TO

IV turnieje wojewódzkie młodziczek

15 grudnia 2018r.

M-ce zespół liga gospodarz
1 AVIA  Świdnik I liga

MKS II LO

/TEMPO Chełm


2 MKS II LO / TEMPO Chełm
3 SZÓSTKA Biała Podlaska
4 TPS I Lublin
5 TOMASOVIA I II liga

MIĘDZYRZECKA

TRÓJKA

6 JAGIELLOŃCZYK I Biała Podlaska
7 SL SALOS - KALINA Lublin
8 MIĘDZYRZECKA TRÓJKA I
9 JAGIELLOŃCZYK  II Biała Podlaska III liga

OLIMP
Opole

10

MKS Kraśnik

11

OLIMP  Opole

12 TPS  II  Lublin
13 JAGIELLOŃCZYK III B. Podlaska
IV liga

OLIMP
Opole

14 TOMASOVIA II
15 DZIEWIĄTKA  Puławy
16 MKS II Kraśnik
17 OLIMP II Opole

V turnieje wojewódzkie młodziczek

26-27 stycznia 2019r..

M-ce zespół liga gospodarz
1 AVIA  Świdnik I liga

MKS II LO

/TEMPO Chełm


2 SZÓSTKA Biała Podlaska
3 TOMASOVIA
4 MKS II LO / TEMPO Chełm
5 TPS I Lublin
II liga

TPS I Lublin

6 JAGIELLOŃCZYK I Biała Podlaska
6 JAGIELLOŃCZYK II Biała Podlaska
8 SL SALOS - KALINA Lublin
9 MKS  I  Kraśnik III liga

MKS  Kraśnik

10

OLIMP  Opole

11

TPS  II  Lublin

12 MIĘDZYRZECKA TRÓJKA I
13 DZIEWIĄTKA  Puławy
IV liga

MKS  Kraśnik

14 TOMASOVIA II
15 MIĘDZYRZECKA TRÓJKA II
16 MKS II Kraśnik
17 OLIMP II Opole

Klasyfikacja punktowa po 2 turniejach

M-ce zespół pkt
1 AVIA  Świdnik 60
2 TPS I Lublin 54
3 SL  SALOS - KALINA  Lublin
50
4 JAGIELLOŃCZYK II Biała Podlaska
48
5 JAGIELLOŃCZY I Biała PodlaskaOMASOVIA  I 45
6 TOMASOVIA 44
7 SZÓSTKA Biała Podlaska
42
8 MKS II LO/TEMPO Chełm
41
9 MIĘDZYRZECKA TRÓJKA I
38
10

MIĘDZYRZECKA TRÓJKA II

34
11

MKS I  Kraśnik

33
12 MKS  II  Kraśnik

30

13 TPS II Lublin
18
14 OLIMP  Opole Lubelskie
16
15