Tabele rozgrywek - sezon 2009/2010

Tabele rozgrywek - sezon  2009/2010

XVII Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej

Lublin, 12-13.09.2009r.

kat.  B (rocznik 1994-95)

Miejsce zespół
1 SALOS  Kraków
2 SALOS-KALINA Lublin
3 SALOS Łódź Wodna
4 SALOS Dobieszczyzna
5 SALOS Lubin
6 SALOS Wrocław

I turniej o mistrzostwo województwa młodziczek

Świdnik, 19 - 20 września 2009r.

rocznik 1995-96

Miejsce drużyna punkty
1 REMIS  Świdnik
30
2 SZÓSTKA Biłgoraj 27
3 TOMASOVIA I 25
4 SZÓSTKA I Biała Podlaska 24
5 TEMPO  Chełm 23
6 ATOMIC Zamość 22
7 AZS UMCS TPS Lublin 21
8 SALOS  Lublin
20
9 UKS ZSO Urzędów
19
10 SZÓSTKA II Biała Podlaska 18
11 SOKÓŁ Tomaszów 17
12 TOMASOVIA  II 16
13 MIĘDZYRZECKA TRÓJKA I 15
14 MKS  Kraśnik 14
15 MIĘDZYRZECKA TRÓJKA II 13
16 SOBIESKI 46 Lublin

12

II turniej o mistrzostwo województwa młodziczek

Międzyrzec Podlaski, 21 - 22 listopada 2009r.

Miejsce drużyna punkty
1 REMIS  Świdnik
30
2 SZÓSTKA Biłgoraj 27
3 SZÓSTKA I Biała Podlaska 25
4 AZS UMCS TPS Lublin 24
5 TOMASOVIA I 23
6 ATOMIC Zamość 22
7 SALOS  Lublin 21
8 TEMPO  Chełm 20
9 SZÓSTKA II Biała Podlaska
19
10 SOKÓŁ Tomaszów 18
11 MIĘDZYRZECKA TRÓJKA I 17
12 UKS ZSO Urzędów 16
13 MKS  Kraśnik 15
14 SOBIESKI 46 Lublin 14
15 TOMASOVIA  II 13
16 OLIMP Opole Lub.

12

17 MIĘDZYRZECKA TRÓJKA II 11

III turniej o mistrzostwo województwa młodziczek

Chełm, 16 - 17 stycznia 2010r.

Miejsce drużyna punkty
1 REMIS  Świdnik
30
2 TOMASOVIA I 27
3 SZÓSTKA Biłgoraj 25
4 SZÓSTKA I Biała Podlaska 24
5 AZS UMCS TPS Lublin 23
6 ATOMIC Zamość 22
7 SZÓSTKA II Biała Podlaska 21
8 SOKÓŁ Tomaszów 20
9 SALOS  Lublin 19
10 MIĘDZYRZECKA  TRÓJKA  I 18
11 TEMPO  Chełm 17
12 MKS  Kraśnik
16
13 TOMASOVIA  II
15
14 OLIMP Opole Lubelskie 14
15 MIĘDZYRZECKA TRÓJKA  II 13

IV turniej o mistrzostwo województwa młodziczek

Biłgoraj, 6 -7 marca 2010r.

Miejsce drużyna punkty
1 REMIS  Świdnik
30
2 SZÓSTKA Biłgoraj 27
3 SZÓSTKA I Biała Podlaska 25
4 TOMASOVIA I 24
5 SALOS  Lublin 23
6 ATOMIC Zamość
22
7 AZS UMCS TPS Lublin 21
8 MIĘDZYRZECKA TRÓJKA I 20
9 TEMPO  Chełm 19
10 TOMASOVIA II 18
11 REMIS II Świdnik
17
12 SOKÓŁ Tomaszów 16
13 MKS  Kraśnik 15
14 OLIMP Opole Lub. 14
15 UKS ZSO Urzędów 13
16 SOBIESKI 46 Lublin

12

17 MIĘDZYRZECKA TRÓJKA II 11
18 AZS UMCS TPS II Lublin 10

Tabela końcowa mistrzostw województwa młodziczek

Miejsce drużyna punkty
1 REMIS  Świdnik
120
2 SZÓSTKA Biłgoraj 106
3 TOMASOVIA I 99
4 SZÓSTKA I Biała Podlaska 98
5 AZS UMCS TPS I Lublin 89
6 ATOMIC Zamość 88
7 SALOS  Lublin 83
8 TEMPO  Chełm 79
9 MIĘDZYRZECKA TRÓJKA I 70
10 SOKÓŁ Tomaszów 67
11 TOMASOVIA  II 62
12 MKS  Kraśnik 60
13 SZÓSTKA II Biała Podlaska
58
14 UKS ZSO Urzędów
48
15 MIĘDZYRZECKA TRÓJKA II 48
16 OLIMP Opole Lub.

40

17

SOBIESKI 46 Lublin 38
18 REMIS  II Świdnik 17
19 AZS UMCS TPS II Lublin 10

Tabela finałowa mistrzostw województwa kadetek

(rocznik 1994-95)

Miejsce drużyna mecze punkty sety
1 TKS TOMASOVIA Tomaszów
10 20 30: 5
2 AZS UMCS TPS Lublin 10 18 26: 6
3 SL SALOS Lublin 10 16 20:14
4 SZÓSTKA  Biała Podlaska 10 13 13:22
5 MIĘDZYRZECKA TRÓJKA 10 13 10:24
6 MKS Kraśnik 10 10 2:24
Finał  "B" o miejsca 7 - 11
7 TEMPO Chełm 6 11 15:8
8 SOBIESKI 46 Lublin
6 10 15:6
9 DZIEWIĄTKA  Puławy
6 8 8:15
10 MKS II LO Chełm
6 7 6:15
11 MKS Opole wycofany  po  I  rundzie

Tabela 1/8 finału Mistrzostw Polski Kadetek

Miejsce drużyna mecze punkty Sety
1 Legionovia
3 6 9:2
2 Piątka Olsztyn 3 5 7:3
3 AZS  Białystok 3 4 3:6
4 SL SALOS  Lublin
3 3 1:9

 

Inspektorialne Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej

Kraków, 13.03.2010r.

Kat.  A

Miejsce drużyna
1 SALOS  Kraków
2 SALOS-KALINA Lublin
3 SALOS CORTILE Kielce
4 SALOS Staniątki

SALOS ORLĘTA  Przemyśl
5 - 7 SALOS Oświęcim
SALOS PIAST Nowa Huta

Kat.  B

Miejsce drużyna
1 SALOS-KALINA Lublin
2 SALOS CORTILE Kielce
3 SALOS  Kraków
4 SALOS Rzeszów
5
SALOS Świętochłowice
6 SALOS Staniątki

 

Turniej eliminacyjny szczebla wojewódzkiego Pucharu Polski

Miejsce drużyna mecze punkty sety
1 SALOS-KALINA Lublin
3 6 6:0
2 STASZIC TPS Lublin 3 5 4:2
3 CKFiS Bełżyce 3 4 2:4
4 DWUNASTKA Pliszczyn
3 3 0:6

 

Turniej finałowy szczebla wojewódzkiego Pucharu Polski

 

Miejsce drużyna mecze punkty sety
1 SALOS-KALINA Lublin
3 5 5:2
2 ATOMIC  Zamość 3 5 4:4
3 SOBIESKI 46 Lublin 3 4 3:4
4 STASZIC TPS Lublin
3 4 3:5

 

 

 


Komentarze:

  • Nowy komentarz