Aktualności

2018-04-15

Kolejne puchary do kolekcji!

fotoRzadko się zdarza otrzymać dwa puchary jednego dnia. A tak było w sobotę. Przed meczem Pucharu Polski kobiet, którego byliśmy gospodarzem, nasze juniorki zostały udekorowane brązowymi medalami za mistrzostwa województwa oraz pucharem. A drugi? O tym trochę później! W turnieju finałowym szczebla wojewódzkiego Pucharu Polski kobiet miały zagrać AS AKFON Lublin, SALOS-KALINA Lublin (juniorki) i POGOŃ JAGIENKA Lublin. Niestety, ten ostatni zrezygnował ze startu, przegrywając mecze walkowerem. W tej ...Więcej

2018-03-24

Młodziczki grają o miejsca 1-4

fotoW IV turnieju wojewódzkim młodziczek, rozgrywanym w dniach 24-25 marca w Świdniku, po perturbacjach zdrowotnych nasze pociechy ponownie zagrały w najsilniejszej grupie (I liga). I zagrały całkiem przyzwoicie, gdyż awansowały do grupy finałowej o miejsca 1-4. W pierwszym meczu, z SZÓSTKĄ Biała Podlaska zaczynamy z "przytupem", prowadzimy 4:0, 6:2, 8:4. I zaczęły się "schody". Psujemy 8 zagrywek w secie i nic dziwnego, że przegrywamy tego seta po wyrównanej grze 22:25. Drugi set to już katastrofa ...Więcej

2018-03-18

Mini siatkówka z tarczą, młodziczki na tarczy

fotoW Inspektorialnych Igrzyskach Młodzieży Salezjańskiej rozegranych w dniu 17 marca 2018 w Niepołomicach, wystartowały dwa nasze zespoły: młodziczki i mini siatkówka. Zacznę od młodszej grupy dziewcząt z rocznika 2005-2006-2007, gdyż zajęły 1 miejsce, dające awans do finałów Ogólnopolskich Igrzysk Salezjańskich, które w połowie września odbędą się w Kutnie. Dziewczęta grały z zespołami Krakowa i Kielc systemem mecz i rewanż. Wygrały wszystkie mecze po 2:0 Lublin - Kie ...Więcej

2018-03-06

Światowe Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej

fotoDo piątku 9 marca wszystkie dziewczęta wyjeżdżające na Światowe Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej muszą wpłacić pierwszą ratę kosztów wyjazdu. Wpłaty można dokonać na treningach lub na konto stowarzyszenia. Druga rata musi być wpłacona do 30 marca.   trener Więcej

2018-03-03

Zwycięstwo kadetek w ostatnim spotkaniu Ligi Wojewódzkiej

fotoW ostatnim spotkaniu Ligi Wojewódzkiej Kadetek podejmowaliśmy zespół UKS II LO/TEMPO Chełm. Przed swoma tygodniami w Chełmie przegraliśmy 1:3, w rewanżu na "swoich śmieciach" liczyliśmy na zwycięstwo. I to się w pełni udało, chociaż zwycięstwo mogło być znacznie okazalsze. Niestety, brak koncentracji powodował niepotrzebne straty, nawet w prostych sytuacjach. Ale zwycięzców się nie sądzi i należy się cieszyć z dobrego wyniku na zakończenie Ligi. A przecież za dwa tygodnie gramy w Inspektorialny ...Więcej