Aktualności

2018-01-15

Próg rośnie coraz wyżej!!!

fotoW meczu decydującym o mistrzostwie województwa, nasze juniorki przegrały z kretesem w Tomaszowie z miejscową TOMASOVIĄ. Z  tego wyjazdu najlepsze jest pierwsze zdjęcie całego zespołu, bo w dalszych widać naszą bezradność. Jeżeli do najlepszej w ataku zawodniczki Tomasovii stawiamy blok jednoosobowy, a jeżeli skaczą dwie to w różnym tempie i pół metra od siatki, to obraz gry był przygnębiający. Jeżeli dodamy chyba najgorszy w karierze występ "naszego asa" Domy, to wynik mógł być jeden. Wracamy n ...Więcej

2018-01-09

Za wysokie progi!!!

fotoW derbowym spotkaniu Ligi Wojewódzkiej Juniorek, po zaciętym meczu trwającym 1 godz. 17 minut ulegliśmy gospodyniom spotkania TPS Lublin. Dwa miesiace przerwy w rozgrywkach nie było elementem mobilizującym do gry. Frekwencja na treningach w granicach 50 % dała widoczne efekty. Jak zwykle najgorszym elementem było przyjęcie i rozegranie. Mimo prowadzenia 19:11 przegrywamy trzeciego seta i spotkanie 0:3. A wynik TPS - SALOS 3:0 (25:18, 25:21, 25:22). Zespół wystąpił w składzie: Wiktoria TOMASZEW ...Więcej

2017-12-29

I miejsce młodziczek w Gwiazdkowym Festiwalu Piłki Siatkowej

fotoW rozegranym w dniach 28-29 grudnia w Lublinie, Gwiazdkowym Festiwalu Piłki Siatkowej wystąpiły nasze młodziczki, wygrywając swoją kategorię wiekową. Wygrały wszystkie swoje mecze nie tracąc żadnego seta. Kolejno pokonały zespoły Jagiellończyka I i II Biała Podlaska, Avię II Świdnik i TPS II Lublin, a więc zespoły, z którymi będą rywalizowały w III turnieju wojewódzkim w Chełmie na początku lutego 2018. Wystąpiliśmy w mocno eksperymentalnym składzie. W dwóch  pierwszych meczach grało 8 dziewczą ...Więcej

2017-12-10

Nie takiego wyniku oczekiwałem od naszych młodziczek

fotoPo zajęciu 1 miejsca w I turnieju o mistrzostwo województwa młodziczek naszych dziewcząt, liczyłem na dobre wyniki w następnych turniejach. Niestety, to były tylko moje mrzonki. W drugim turnieju, rozegranym w dniach 9-10 grudnia w Kraśniku, zajęliśmy dopiero 7 miejsce, spadając do II ligi. Szkoda, bo była szansa na występ w rozgrywkach centralnych Mistrzostw Polski. Niestety kontuzje i choroby spowodowały brak 3 dziewcząt z pierwszej szóstki zespołu (środkowe Klaudia i Weronika oraz rozgrywają ...Więcej

2017-11-24

Wymęczone zwycięstwo kadetek

fotoW rozegranym awansem spotkaniu Ligi Wojewódzkiej Kadetek podejmowaliśmy zespół MKS Kraśnik. Po bardzo słabym występie udało się nam zwycięsko zakończyć wynikiem 3:1 (25:23, 25:23, 23:25, 27:25). Był to zdecydowanie najgorszy występ naszych dziewcząt w tym sezonie. 2 tygodnie przerwy w rozgrywkach plus choroby, skutkujące niską frekwencją na treningach spowodowały drastyczny spadek jakości gry. Ten jeden przegrany set może być kluczowym elementem awansu do finałowej rozgrywki. Ale poczekajmy na ...Więcej